Tasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmir

İş Veren İlanları - Tasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmir ...

realbiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

realbiker

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Boyama/kaplama atölyemizde ihtiyaç duyduğumuz kamuflaj desenlerinin uygulanabilmesi amacıyla ısıya dayanıklı ve mümkün olduğunca ince vinilde aşağıdaki desenleri kesebilecek ya da kesim için tasarlayıp hazır hale getirebilecek kişiler ile çalışma yapmayı planlıyoruz.

Desenler büyük yüzeyli ya da küçük yüzeyli projelere uygun hale getirebilmek üzere ölçeklenebilir olmalıdır.

Örnek desenler :

Tasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmirTasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmirTasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmir

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmirTasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmirTasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmirTasarım ve/veya vinil kesim yapabilecek arkadaşlar. - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap