tasarım yaparken cok zorlanıorum yardım :(

Temel Tasarım İlkeleri - tasarım yaparken cok zorlanıorum yardım :( Sponsorlu Bağlantılar merhaba aarkadaslar elıeme bi iş geldıgınde cok heycanlanıorum zorlanıorum ama o ısı cıkartıorum faakat patronum hızlı degılsıın gıbısne laflar edıor tasarım yaparken nereden baslamama gerekıo nasıl yaparım nasıl ...

lusy90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lusy90

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba aarkadaslar elıeme bi iş geldıgınde cok heycanlanıorum zorlanıorum ama o ısı cıkartıorum faakat patronum hızlı degılsıın gıbısne laflar edıor tasarım yaparken nereden baslamama gerekıo nasıl yaparım nasıl gelıstırırm kendımı arkadasalar yardımcı olursanız sevınırm :/ :/ :/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Acele tasarım zaten olmaz tasarım yaparken cok zorlanıorum yardım :(
İş yerinden memnunsan sorun yok, fakat belki de sorun ortamdan kaynaklanıyordur. Biri beni telkin ettiği anda ben anında soğurum o işten. Bir tasarımcı rahat ve özgür olmalı bana göre. Baktın çok zorluyorlar farklı iş yerleri denemeni tavsiye ederim. Hımm yok rahatım diyorsan da ufkunu zihnini geliştirecek tasarımlar , görseller incelersen daha pratik olabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
lusy90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lusy90

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2012 #3
Cok teşekkur ederım kardesım.pekı böle ilgınc tasarımlar sitesı varmı ? ılgıncden kasttım ıs görebılcegım bir site kataloguydu kartı brosuru vs vs.
Bu mesajdan alıntı yap
aykut55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykut55(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2012 #4
Merhaba lusy90,

GraphicRiver
bu adresten tasarımlara göz atabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap