Tasarım Yapıyorum +1

Forum Oyunları - Tasarım Yapıyorum +1 Sponsorlu Bağlantılar Arşivden faydalanak yeni tasarımlar yapalım. :sweating: Aynı görselleri kullanarak, farklı tasarımların ortaya çıktığını hepbirlikte görmek zevkli olacak. :clapping: Oyun Kuralları; • Yukarıda gördüğünüz 25 adet görselden en az ...

Tasarım Yapıyorum +1
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Tasarım Yapıyorum +1

Alt 03-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım Yapıyorum +1

Arşivden faydalanak yeni tasarımlar yapalım. :sweating: Aynı görselleri kullanarak, farklı tasarımların ortaya çıktığını hepbirlikte görmek zevkli olacak. :clapping:

Oyun Kuralları;
• Yukarıda gördüğünüz 25 adet görselden en az 5 tanesini kullanma zorunluğu vardır.
• Hazırladığınız yeni tasarımda, kendi arşivinizden +1 adet görsel kulanma zorunluğu vardır.
• Bu görselleri kulanarak hazırladığınız yeni tasarımınızı bizlerle paylaşmak için buraya eklerken, kendi arşivinizden kulandığınız +1 adet yeni görseli oyuna devam eden arkadaşlarımıza hediye etmek için 26., 27., 28,......, görsel olarak ayrıca bu sayfaya eklemeniz gerekiyor. (Dikkat eklenti yüksek çözünürlükte olmalı).
• Oyuna devam eden kişi yeni eklenen görseli kendi tasarımında isterse kullanabilir.
• Ölçü, renk, konu, zorunluluğu yoktur...

Kurallara ek olarak
Oyun süresi bir haftadır her hafta pazartesi günü oyun yenilenecektir.
Pazartesi başlayıp cuma saat 24:00 de bitecek yayınlanan eserler bir anket açılarak oylamaya sunulacak.Oylamaya foruma üye olan herkes katılabilecek. Oylama Cumartesi - pazar devam edip Pazar gecesi saat 22:00 de son bulacak.
Pazartesi günü oyun sıfırlanmış bir şekilde yeni görsellerle birlikte geçen haftanın birincisi açıklanacak
Kolay gelsin iyi eğlenceler...:rofl:

[COLOR=DarkOrchid]Arşivi Buradan İndiriniz rapidshare[/COLOR]
yada

[COLOR=DarkOrchid]Arşivi Buradan İndiriniz depositfiles[/COLOR]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Guwencin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guwencin

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarım için bir amaç olmalı bence. ne için tasarlicaz ? 5 tane görseli yan yana istediğim şekillderde yerleştiririm bu benim için tasarım olabilir ama sizin için ne ifade eder bilemem...
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2008 #3
Benim için bir şey ifade etmesi gerekmiyor... Konuyu kendiniz belirlemelisiniz...5 tane görseli yanyana dizmekte bir tasarımdır. Bir kişi boyuna dizerken digeri dizerken takla attırabilyor Tasarım Yapıyorum +1
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-06-2008 #4
tasarım için bir amaç olmalı bence. ne için tasarlicaz ? 5 tane görseli yan yana istediğim şekillderde yerleştiririm bu benim için tasarım olabilir ama sizin için ne ifade eder bilemem...
sadece hayal gücü kullanarak kolaj yapılacak.

Tasarım Yapıyorum +1

026

kullanan vectorlar

(013; 016; 004; 018; 019)
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-09-2008 #5
Bu oyunu kimse sevmemişTasarım Yapıyorum +1....
Silelim bari?
Bu mesajdan alıntı yap
fillix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fillix

Grafiker / Gaziantep

Alt 05-09-2008 #6
Tasarım Yapıyorum +1
1 saatte yaptığım tasarım bakalım yorumlarınız nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-10-2008 #7
Tasarım Yapıyorum +1

kullandığım resim

kullandığım resim
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul