Tasarım yardımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tasarım yardımı ...

Tasarım yardımı
orko1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orko1907

Grafiker / İstanbul

Tasarım yardımı

Alt 15-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba, benim yardımma ihtiyacım var elide bi gaz firmasının davetiyesi var güsel bi tasarım yapmam lazım ama ne yapıcam nasıl yapıcam bilmmiyorum. önceki örneklerini getirdiler ve cok güzeldi ben daha yeniyim bu işlerde bana yardımmcı olrsanız cok sevinirim bi yol gösterirseniz eğer duacınız olurum Tasarım yardımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 15-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl bir yardım bekliyorsunuz anlıyamadım doğrusu, daha önceden tasarlanmış olan görselleri bile getirmişler onlar yardımcı olamamış size siz bizden nasıl bir yardım bekliyorsunuz ? . Firma nın ismini kaç yılında kurulduğunu logosunu hiç birşeyi bilmiyorken "biz" . SİZE nasıl yardımcı olabilirizki?.. :S
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-04-2008 #3
Ben kendı adıma bu tarz yardım taleplerine yardım etmediğimi açıkça belirtmek isterim. Biraz tatlısu samurluğu gibi geliyor bana. Ayrıca firma size yeterince yardımcı olmuş aslında. Bunu bir çok firma yapmaz bile. Eski davetiyeleri getirmiş. Onlara bakarak müşterinizin nelerden hoşlanabileceği ve hangi tarz işleri kabul edeceğini çok rahatlıkla anlarsınız. Yok ben illede yardım istiyorum nasıl bir çalışma yapayım derseniz sizin gibi soranlara verdiğim cevabı sizede vereyim:

-Güzel bir çalışma olsun. Benzeri olmasın. Tasarım yardımı

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
orko1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orko1907

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2008 #4
haklısınız ben de farkındayım yardımcı oldular bana ama nerden başlıycamm nasıl bi yoldan gitmem lazım diye sormak istemiştim aslında henüz tasarım konusunda iyi değilim çünkü tabiki bana yardım edin demmekteki amacım hani püff noktaları olurya bi işe başlayınca onu sormak istedim. Ama öle bişi yok derseniz tabiki saygı dyarım sonuuçta siz benm üstatlarımsınız ben sizin yolunuzda ilerlemeye çalışan yeni bi yolcunuzum
Bu mesajdan alıntı yap
__jasmin__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

__jasmin__

Desinatör / İstanbul

Alt 03-05-2008 #5
arkadaşlar nolur yardımmmmmm Tasarım yardımı bi yatak örtüsü broşürü hazırlamam gerekiyo 10 tane tasarım yaptım hiç birisini beğenmedi müşteri oldukça titiz.(nazar yatak örtüsü) yardım edin ltfn Tasarım yardımı
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2008 #6
arkadaşlar nolur yardımmmmmm Tasarım yardımı bi yatak örtüsü broşürü hazırlamam gerekiyo 10 tane tasarım yaptım hiç birisini beğenmedi müşteri oldukça titiz.(nazar yatak örtüsü) yardım edin ltfn Tasarım yardımı
Siz bu konuyu bile okusanız size neler diyebileceğimizi tahmin edersiniz. Hani sizin çalışmalarınız nerede? Ben göremiyorum. Bakalım neler yapmışsınız ne yapabiliyorsuuz. Bizimle paylaşın ki yapılan işleri yorumlayarak daha doğru işler çıkartmanızı sağlamaya çalışalım...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #7
haklısınız ben de farkındayım yardımcı oldular bana ama nerden başlıycamm nasıl bi yoldan gitmem lazım diye sormak istemiştim aslında henüz tasarım konusunda iyi değilim çünkü tabiki bana yardım edin demmekteki amacım hani püff noktaları olurya bi işe başlayınca onu sormak istedim. Ama öle bişi yok derseniz tabiki saygı dyarım sonuuçta siz benm üstatlarımsınız ben sizin yolunuzda ilerlemeye çalışan yeni bi yolcunuzum
onceki davetiyeleri tarayicidan bilgisayara at. ustunden ciz benzer resimleri bul ve oyna.isteklerini karsilayabilirsin bi olcude kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
__jasmin__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

__jasmin__

Desinatör / İstanbul

Alt 03-05-2008 #8
teşekkür ederim.. eğer atıcak kadar zamanım olsaydı atardım tabiki.. Uğraşmayıp hazır arayan bir insan değilim!!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #9
brosuru bize aticak kadar zamanin yokta peki bizden nasil bir yardim bekliyosun.brosuru gormeden sana nasil yardim etmemizi istiyosun.hazir sablon diye biseyi zaten kabul etmiyoruz.senden yaptigin orneklerden en azindan birkacini paylasirsan yardim ederiz dedik.zamanin yoksa bizim hic yok hayret ya
Bu mesajdan alıntı yap
ramazanteke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanteke(41)

Grafiker / Ankara

Alt 03-05-2008 #10
selam,
Bence, herhangi bir örtüden küçük bir detayı alarak bir şablon oluştur.
detay dan kastım örtüdeki bir çiçek, bir figür.
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yardmmm