Tasarıma yen başladım ilk tasarımım.lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin

Web Tasarımı - Tasarıma yen başladım ilk tasarımım.lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin Sponsorlu Bağlantılar ustalarım yorumlarınızı bekliyorum.ilk tasarımım...

yasinkarakus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ustalarım yorumlarınızı bekliyorum.ilk tasarımım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_sinestezi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_sinestezi_

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 03-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renk seçimlerini daha iyi yapmalısın... Koyu mavi olan yeri brush ile yaptın sanırım onu bece am olarak çaprazla yarısı açıkda kalınca hoş bir görüntü vermemiş...
Bu mesajdan alıntı yap

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-10-2010 #3
teşekkürler...Öğrencez yavaş yavaş hayırlısıylaTasarıma yen başladım ilk tasarımım.lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin
Bu mesajdan alıntı yap
A.Volkan ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Volkan ÖZER(35)

Webmaster / Ankara

Alt 09-10-2010 #4
Buna yorum yapmamız için bence biraz özen göstermen lazım. Çalışma demeyelim buna emek harcanmış gibi durmuyor. Biraz daha özen göstererek ve planlayarak çalışmanı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-10-2010 #5
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 09-10-2010 #6
renk uyumu hiç yok gerçi hiçbir uyum yok bu çalışmanda yazılara fazla gölge vermişsin A.Volkan ÖZER arkdaşımın söylediklerine de katılıyorum bence tasarım yapmaya başlamadan önce bolca tasarım incelemelisin kötü olmuş ama tabi iyi olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
gp87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gp87

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2010 #7
network görseli biraz uygun olmamış. Bu görseli kullanacaksan daha ciddi arka planlar oluşturmalısın. birde renkleri koyu seçersen fontların rengini açık ve okunabilir şekilde seçmeye özen gösterTasarıma yen başladım ilk tasarımım.lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin bir de fontlardaki drop shadow u bu kadar fazla kullanma. Tasarımı basit gösteriyor ve yazıların okunmamasına neden oluyor. biraz fazla site tasarımı incelemen gerekecek, bu durumlarda gelişmende yavaş yavaş olur yapılan yorumlar için fazla olmadı diye üzme kendiniTasarıma yen başladım ilk tasarımım.lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin
Bu mesajdan alıntı yap
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2010 #8
tasarıma yeni başlamışsın hayırlı olsun diyelim önce :wink:

bence önce bir araştırma yapmalısın örnekleri görmelisin ondan sonra ne yapabilirime gelmelisin tabi kalkıpta kopya yap demiyorum ama renk uyumları yazılar verilmek istenen mesajlar nasıl verilmiş hepsini iyice incele sonra kendi çalışmana başla ...
umudunuda hiçç yitirme herkes yapabiliyorsa sende yaparsın tek eksiğin yeni başlamış olman kendini zamanla geliştirirsin
Bu mesajdan alıntı yap
yasineken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasineken

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 30-10-2010 #9
Renk seçimleri ve puntolara dikkat etmende yarar var.Renk toollar ile çalışmalar yap zarif olması açısından
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 30-10-2010 #10
Yasin hayırlı olsun öncelikle, başlamak, başşlayabilmek herşeyden önemli. Senin gibi yeni başlayan arkadaşlarıma her zaman ilk önerim çok gezmeleri, çok izlemeleri ve gördüklerini kendilerine uyarlamaya çalışmaları.
Yeni başlayanların hemen hemen hepsinde olan hataları sendede gördüm. Güzel olması isteği fazla abartıya itiyor insanı oysa sade olan daha güzel. Çok fazla efektler kullanma yada efektleri abartma ve renk seçimlerinde daha özenli ol çok daha iyi çalışmalar ortaya çıkarırsın. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları