Tasarıma yeni başladım.İlk tasarımım hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.

Web Tasarımı - Tasarıma yeni başladım.İlk tasarımım hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. Sponsorlu Bağlantılar ilk denemem.Eleştirilerinizi bekliyorum.resim ekleyemedim yardımcı olacak var mı...

dizayn23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizayn23

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 02-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk denemem.Eleştirilerinizi bekliyorum.resim ekleyemedim yardımcı olacak var mı

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

21li isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21li

Webmaster / Diyarbakır

Alt 03-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer gerçekten ilk denemense ilk denemeye göre çok iyi olmuş yalnız ilk başlayanlarda görmüş olduğum bir hatayı sende yapmışsın dostum çok fazla gölge kullanıyorsunuz buna dikkat edin. başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Heretix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Heretix

Webmaster / Sakarya

Alt 04-02-2011 #3
Sanırım CSS lere ağırlık vermişsin o çok göze çarpıyor. Bence ilk denemen gayet güzel. Yanlız sana önerim menülerin daha güzel gözükmesi için css kullanacağına Photoshopdan 2 menü oluştururum ( Mesela Anasayfa yazısını birinde farklı renk diğerinde farklı renk gibi ) Sonra mouseover kodlarıyla düzenlerim daha güzel olur görünüm açısından Tasarıma yeni başladım.İlk tasarımım hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.
Bu mesajdan alıntı yap
dizayn23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizayn23

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 06-02-2011 #4
çok teşekkürler düşünceleriniz beni cesaretlendirdi.
heretix "CSS lere ağırlık vermişsin o çok göze çarpıyor." derken css lere agğılık vermeyi olumlu mu yoksa olumsuz manada mı kullanmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Heretix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Heretix

Webmaster / Sakarya

Alt 06-02-2011 #5
çok teşekkürler düşünceleriniz beni cesaretlendirdi.
heretix "CSS lere ağırlık vermişsin o çok göze çarpıyor." derken css lere agğılık vermeyi olumlu mu yoksa olumsuz manada mı kullanmışsınız.
Hayır tam anlatamadım heralde Tasarıma yeni başladım.İlk tasarımım hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. CSS lerdeki ''tek renk'' özellikler daha çok göze çarpıyor gibi yani ps den bir bg oluşturup bunu CSS ile daha çok belli edebilirsiniz.

İlk deneme olarak gayet güzel olmuş dediğim gibi tablolardaki tek renk css ler yerine çeşitli görseller kullanarak css tablo oluşturmayı öneririm size Tasarıma yeni başladım.İlk tasarımım hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fikirler, grafik yorum, web tasarim, yeni başlayan