Tasarımcı Aranıyor (İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı Aranıyor (İstanbul) ...

Yokozuna85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yokozuna85

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma ismi: TOL Grup
Çalışma şartları: Tam zamanlı
Özellikleri: Photoshop, Dreamweaver, html, css, flash konularında bilgi sahibi
İşin mahiyeti: Şirketimiz bünyesinde yapılan yazılım projeleri için arayüz tasarımı, Websitesi tasarımı ve html'e çevirme.
İletişim: **********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Tasarımcı Aranıyor (İstanbul) veya Tasarımcı Aranıyor (İstanbul)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Yokozuna85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yokozuna85

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2010 #3
Tasarımcı bulunmuştur. Konu kapatılabilir.