TASARIMCI İş Arkadaşı Arıyoruz... (Ankara)

Sonuçlanan İlanlar - TASARIMCI İş Arkadaşı Arıyoruz... (Ankara) ...

Ümit ÖNDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ümit ÖNDER

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım ve Organizasyon hizmeti veren şirketimiz bünyesinde yer alacak matbaa baskı ürün çeşitliliğini ve baskı sonrasını, dijital baskı makinesi baskı sonrası ve ürün çeşitliliğini, afiş ve billboard çalışmalarını bilen, konuyla ilgili belirtilen başlık ve doneleri aldıktan sonra kendi sorumluluğunu yerine getirebilecek TASARIMCI iş arkadaşı arıyoruz.

İlgilenen kişilerin bazı örnek çalışmalarını aşağıda belirtilen mail adresine iletişim bilgileri ile birlikte atmalarını rica ederim.

Firma: DEVİN TANITIM
Adres: Macunköy
Mail : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..