tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar tasarımcı arkadaşlar arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photosho, İllustratör ve Corel Programlarından en az biri çok iyi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil ...

gksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gksl

Grafiker / Antalya

Alt 01-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tasarımcı arkadaşlar arıyoruz

Program/Seviye: Photosho, İllustratör ve Corel Programlarından en az biri çok iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: çocuklara yönelik kitap tasarımı, duvar süsleri, puzzle v.b.

matbaa tekniklerini bilen tasarım yönü güçlü tam zamanlı çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

iş yeri : tekstilkent \ esenler

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul - tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul ya da tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul | tasarımcı arkadaşlar arıyoruz - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2011 #3
Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinden 1 ay önce mevzun oldum..
Başarı sertifikamı 15 gün önce aldım eğitimim başarıyla tamamladım.
kendimi gelştirebileceğim bir yerde çalışmak istiyorumm..

-Photoshop
-Illıstrator
-indesign
-Dremweawer (HTML- CSS )
-Flash

programlarını kullanabiyorummm, MAC ortamındada çalışabilirm
Bilge Adam sertifikam war
Bayrampaşada martı ofset diye bi şirkette çalıştım
İstanbul-Beylikdüzü nde otruyorumm

ilginizee