Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul ...

tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Quark Xpress: İyi
İndesign: orta
Freehand: orta
Photoshop: iyi

İş deneyimi ve içeriği: Euro Gercek (MEDYA) munich / Almanya
Görev : 2 haftada bir Almanya'da yayınlanan, 40bin civarında baskı yapan gurbetçi gazetesiydi. Evde kendim çalışarak hazırlıyordum. Gazeteden bana gönderilen basit haberlerin, düzeltmelerini yapıp, başlık, spot, resimaltı gibi yerlerini hazırlayıp, haberleştirme suretiyle yayına hazır hale geiriyordum. Ayrıca tüm resimlerin renk ayrımlarınıda hallettikten sonra, sayfaların tasarımını hazırlayıp, PDF 'lerini ilgili kişilere gönderme suretiyle baskı için Almanya'da basılan matbaaya internet yoluyla gönderiyordum.

Doğan Medya (MEDYA) İstanbul / Türkiye
Görev : Editörlerin hazırlamış olduğu haberleri sayfa üzerinde tasarımını yapıp, baskı aşamasına getirmek,habere uygun resimleri seçmek, ilgili yerlre resimaltı, spot vb. haberi destekleyici yazılar hazırlatmak...

Ortadoğu Gazetesi
Görev : Editörlüğün yanında sayfa sekreteri olarakta çalıştım. Araştırma sayfaları ve haftalık sayfalar -Sinema, Kültür-Sanat, Gençlik, Turizm, Teknoloji, Otomobil vb.- hazırladım. Bunun yanında çeşitli özel haber ve söyleşilerimde yayınlandı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Birkaç örnek

Ulusal gazetelerde yayınlanmış bazı tasarımlarım ve haberlerim

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul - Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul ya da Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul | Tasarımcı - editör (Ulusal Gazeteler deneyimi) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

8 Yıllık mizampaj deneyimim var - İstanbul

Alt 18-05-2011 #3
8 Yıllık mizampaj deneyimim var

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İndesign : İyi
Photoshop: İyi
Quark Xpress : İyi

İş deneyimi ve içeriği: Doğan Medya Grubu
İleri Gazetecilik
Euro Gerçek

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********