Tasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Tasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: PHOTOSHOP IYI FREHAND İYİ ILLISTATOR İYİ İş deneyimi ve içeriği: 8 YILLIK DENEYİMİM ...

ebruzks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebruzks

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: PHOTOSHOP IYI
FREHAND İYİ
ILLISTATOR İYİ

İş deneyimi ve içeriği: 8 YILLIK DENEYİMİM VAR REKLAM AJANSLARIN DA TASARIMCI GRAFİKER OLARAK ÇALIŞTIM PC VE MAC BİLİYORUM

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: KURUMSAL BİR FİRMADA TASARIMCI GRAFİKER OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM

E-posta:

Telefon: 0535 360 02 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası - İstanbulTasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası - İstanbulTasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası - İstanbulTasarımcı garfiker | Merter | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alitpz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alitpz

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-12-2012 #3
merhaba cv nizi yollarmısınız tşk.ler 0212 548 27 80
Bu mesajdan alıntı yap
muzurvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzurvan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-01-2013 #4
Merhaba kavacıkta bulunan reklam ajansımıza grafiker alınacaktır. ilgileniyor iseniz cv ve portfolionuzu adresine mail atabilir yada 0216 537 85 00 numaradan bize ulaşabilirsiniz.
teşekkürler,
Bu mesajdan alıntı yap
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2013 #5
merhaba mecidiyeköydeki reklam ajansımıza grafiker aramaktayız. Düşünürseniz cv yollarmısınız. .
Bu mesajdan alıntı yap
turan8586 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turan8586

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2013 #6
Merhabalar Gazismanpaşa da Dijital baskı işi yapmaktayız corel draw ve photshop bilen personel alınacaktır. İlgilenirseniz aşağıdaki telefon numarasında ulaşabilirsiniz.

Tel: 0536 425 20 26
Bu mesajdan alıntı yap
fatihilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihilik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2013 #7
UYUM A.Ş. kurumsal iletişim sorumlusuyum. kendi bünyemizde çalıştırmak üzere grafiker arıyoruz. Türkiyenin en büyük yerli perakende firmasıdır. grafikerden beklediğimiz işler; insert tasarımı, mağaza iç ve dış giydirmelerde hazır şablonların yada üretilecek işlerin tasarlanması vs. bahsettiğim konulara hakimsen adresine cv ni yolar mısın?
Bu mesajdan alıntı yap
serolmerter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serolmerter

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-07-2013 #8
Merterde etiket firmasıyız. Görüşmek isterseniz 0212 504 15 04 Serkan Erol'u arayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2013 #9
selam yerimiz bayrampaşadadır düşünürseniz cv yollarmısın

Bu mesajdan alıntı yap
ebruzks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebruzks

Grafiker / İstanbul

Tasarımcı garfiker | Merter - İstanbul

Alt 15-05-2014 #10
Tasarımcı garfiker | Merter

Program/Seviye:
  1. Freehand (çok iyi)
  2. Adobe ıllustrator (iyi)
  3. Adebe photoshop(iyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ege ünüversitesi tasarım mezunuyum Reklam ajanslarında tasarımcı grafiker olarak çalıştım 9 yıllık tecrübem var birçok kurumsal firmaların tasrım işlerini yaptım . yurtdışında bulunan müşterilerimin işlerini evden yürütmekteyim
full tam, yarımgün veya evden işlerinizi yapıp baskıya hazır halde teslim edebilirim.

E-posta:

Telefon: 0532 501 02 16
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları