Tasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Tasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Ps : İyi Corel : Orta Ai : İyi 3ds max : orta İş deneyimi ...

Hardware isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hardware

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Ps : İyi
Corel : Orta
Ai : İyi
3ds max : orta

İş deneyimi ve içeriği: Net Matbaa : Stajer (stajerlikten daha çok fatura,kartvizit,broşür,antedli kğıt tasarımlarıyla uğraştım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Logo Çalışmam
-
Takvim Çalışmam (eskidir kusurabakmayın)
-
Broşür Çalışmam

İşle ilgili açıklama: İş deneyimimin olmamasına rağmen dışardan aldığım işlerle kendimi geliştirmekteyim.
her türlü örnek çalışma istenirse gönderilir.

19 yaşındayım okuyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulTasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulTasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulTasarımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap