Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul ...

nasip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nasip

Matbaacı / İstanbul

Alt 01-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımcı Grafiker aranıyor

Program/Seviye: Correl - Freehand - Photoshop - Illıstrator programlarını kullanan ağarlıkta tasarım işiyle uğraşan grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ağırlıkta Mutfak Plastik Ürünlerine Etiket çalışmalaarı , broşür çalışmaları Nadirde olsa katalog çalışması, kutu çalışmaları

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul - Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul ya da Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul | Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2011 #3
2 yıllık ofset grafikeriyim sticker karton etiket yıkama talimatı vs.tasarım ağırlıklı ilgilenirseniz pc kullanıorum yenibosnada oturuorum 26 yaşındayım evliyim grafik tasarım mezunuyum.lise ********* dan ulaşabilirsiniz dilek

siz sanırım sticker etiket üzerine çalışıosunuz işiniz serigraf klişe zetler bükme payı var işinizde ben bununla ilgili bir firmada bir ay çalıştım az çok bu konudada deneyimim var
efsane-dogukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsane-dogukan(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2011 #4
9 yıllık grafikerim matbaa ajans açık hava reklamcılığı 3d tasarım konularında uzmanım tasarımcı grafikerim 2,500 tl maaş düşünüyorum size uygun olursa görüşelim *********
hande457 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hande457

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-09-2011 #5
merhaba ben yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum iyi derecede freehand bilgim ve orta düzeyde photoshop bilgim var eğer düşünürseniz ilginizi beklerim teşekkürler...
nasip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nasip

Matbaacı / İstanbul

Tasarımcı Grafiker - İstanbul

Alt 25-09-2011 #6
Tasarımcı Grafiker

Program/Seviye: Photoshop - Corel - Freehand - illustratör Proglarını kullanabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çoğunlukla etiket Nadirde olsa broşür , Katalog tasarlıyabilecek
Tasarımcı grafiker

Çalışma Saatlerimiz :08:30 - 18:30 arası Cumartesi Saat:13:00 kadar

İkitelli Organize San. Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi C/5 Blok No.257 Başakşehir

E-posta: *********

Telefon: *********