Tasarımcı Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Operatör değil,tasarımcı olan, Hangi görseli nereden bulabileceğini bilen, Kendine has bir tarz geliştirebilecek, Fotoğraf Çekme tecrübesine sahip, Retouch tecrübesine sahip, PSD,SWF,PS, RAW nedir bilen, Noktanın ve boşluğun önemini ...

Tasarımcı Grafiker
insankaynakları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insankaynakları

Hiç Biri / İstanbul

Tasarımcı Grafiker

Alt 27-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Operatör değil,tasarımcı olan, Hangi görseli nereden bulabileceğini bilen, Kendine has bir tarz geliştirebilecek, Fotoğraf Çekme tecrübesine sahip,
Retouch tecrübesine sahip, PSD,SWF,PS, RAW nedir bilen, Noktanın ve boşluğun önemini anlayan , Hareket” ve “minimal özen” kavrayışına sahip,
Eleştiriye açık, 35 yaşını aşmamış çözüm ortakları.

Başvuru için ; *********; *********

Not: Online portfolio linki göndermeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

esma hanım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esma hanım

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-07-2010 #3
ilanınızla ilgilenmekteyim *********
Huly@60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Matbaacı / Ankara

Alt 01-08-2010 #4
23 yaşındayım. Evliyim. 5 yıllık coreldraw tecrübesine sahibim. Ankara'da ikamet ediyorum. Acil iş arıyorum. İlgilenirseniz irtibat tel: 0543 339 0284 numaradan ulaşabilirsiniz.