Tasarımcı grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı grafiker Sponsorlu Bağlantılar Tabela ,ışıklı reklam sektöründe deneyimli,ilgili programlara hakim,bir işi proje tasarımından üretim aşamasına kadar hazırlayabilecek derecede bilgili ,Avrupa yakasında ikamet eden,grafiker veya grafiker yardımcısı aranıyor.İlgililerin özgeçmişlerini ********* adresine göndermeleri ...

Tasarımcı grafiker
simurquf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simurquf

Sanat Yn. / İstanbul

Tasarımcı grafiker

Alt 09-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tabela ,ışıklı reklam sektöründe deneyimli,ilgili programlara hakim,bir işi proje tasarımından üretim aşamasına kadar hazırlayabilecek derecede bilgili ,Avrupa yakasında ikamet eden,grafiker veya grafiker yardımcısı aranıyor.İlgililerin özgeçmişlerini ********* adresine göndermeleri rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Tasarımcı grafiker veya Tasarımcı grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

simurquf

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-12-2010 #3
ilan günceldir.

simurquf

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-12-2010 #4
ilan günceldir.
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2010 #5
2 yıl ofset grafikerliği yaptım.kendimi bu konuda yetiştirebileceğim bir yer arıyorum
********* yenibosna

simurquf

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-12-2010 #6
İlan sonuçlanmıştır,ilginiz için teşekkür ederiz.