Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar - İstanbul ...

stickershop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stickershop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar

Program/Seviye:
Corel Draw - Çok iyi derecede
Photoshop - İyi derecede
Ms Office - İyi derecede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Grafiker : Firmamızda çalışmak üzere ilgili bölümlerden mezun tasarım yönü ve vizyonu kuvvetli tam zamanlı çalışacak grafiker alınacaktır. Adayın İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmesi tercih sebebidir. Portföy ile birlikte kısa özgeçmişinizi e-posta adresimizden Ahmet Özaydın Bey'e iletmeniz rica olunur.

Yetiştirilmek üzere eleman : Tabelacı,reklamcı deneyimi olan, kesim ve baskı folyoları üzerine çalışma tecrübesi olan, askerlik hizmetini tamamlamış,güvenilir,dürüst ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek tam zamanlı yetiştirilmek üzere elemanlar alınacaktır. Adayın İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmesi tercih sebebidir.

Müracat Ahmet Özaydın Bey'e yapılacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar - İstanbul - Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar - İstanbul ya da Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek ve üzere elemanlar - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oguzhan24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzhan24

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2012 #3
avrupa yakasında yetişrilmek üzere eleman ihtiyacınız yokmu acaba ?

stickershop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-10-2012 #4
Oğuzhan Bey,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Firmamızın merkezi Anadolu yakasında olduğundan dolayı İstanbul'daki trafik problemini de düşünerek birlikte çalışmak istediğimiz arkadaşların da en azından Anadolu yakasında ikamet etmeleri gerekmektedir.

oguzhan24

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2012 #5
anladım. teşekkür ederim
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2012 #6
anladım. teşekkür ederim
selam bayrampaşaya yakınsan başlıca kullandığın bir kaç program varsa
mail atabilirsin *********

oguzhan24

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2012 #7
serkan bey mail yolladım.. *********

stickershop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-10-2012 #8
İlan Günceldir. Başvurularınızı almaya devam ediyoruz.