Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar TASARIMCI GRAFİKER & WEBMASTER Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: • Görsel Tasarım yeteneği ...

sinanerdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinanerdem

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TASARIMCI GRAFİKER & WEBMASTER

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: • Görsel Tasarım yeteneği gelişmiş, özgün ve pratik görsel çözümler üretebilen,
• Grafik tasarım programlarına ( Freehand, Adobe Illustrator, Photoshop, Corel Draw, ) hakim
• Reklam ve basılı materyal çalışmalarımızı üstlenebilecek ve Baskı teknikleri konusunda bilgi sahibi
• En az 3 yıl deneyimli,
• Ayrıca, Markalarımıza ait web sayfaların tasarımını yapabilecek
• Dijital ortamda ihtiyacımız olan reklam ve tanıtım materyallerini hazırlayabilecek
• Dijital tasarım programlarına (Dreamweaver, Flash, PHP, XHTML, ASP, MYSQL, ) hakim,
• Fotograf ve Video çalışmalarına meraklı,
• Avrupa yakasında ikamet eden ve Askerlikle ilişiği bulunmayan Bay çalışma arkadaşları

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul - Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul ya da Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul | Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Deruni_Lafiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deruni_Lafiz(30)

Webmaster / İstanbul

Alt 20-09-2011 #3
Acaba Başka yazmadığınız birşey kaldımı diye çok merak ediyorum doğrusu Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul) Bunların Hepsi Bir kişi de Bulunuyorsa o İnsanın burda işi ne Hadi olmaz ya buldunuz. Acaba ne kadar maaş verirsiniz bu elemana Sadece Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın.
BayPrestige isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayPrestige

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2011 #4
Acaba Başka yazmadığınız birşey kaldımı diye çok merak ediyorum doğrusu Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul) Bunların Hepsi Bir kişi de Bulunuyorsa o İnsanın burda işi ne Hadi olmaz ya buldunuz. Acaba ne kadar maaş verirsiniz bu elemana Sadece Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın.
güzel soru Tasarımcı grafiker & webmaster - İstanbul