tasarımda yardım edebilirmisiniz

Web Tasarımı - tasarımda yardım edebilirmisiniz Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaşlar ben baharat ile ilgili bir iş aldım ama bir türlü tasarlamasını yapamadım programlamam var ama tasarımdan geri kalıyor bana bu konu yardım edebilirmisiniz...

levent_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levent_

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 13-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar ben baharat ile ilgili bir iş aldım ama bir türlü tasarlamasını yapamadım programlamam var ama tasarımdan geri kalıyor bana bu konu yardım edebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardımcı oluruz tabiki ama okumanızda yarar var..
Madde 40.
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 13-05-2009 #3
aldığın fiyatın makul bir kısmını bir tasarımcıyla paylaşarak ağrısız başım şeklinde bi çözüm üretebilir sin bence...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
hayalzamanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalzamanı

Grafiker / Sakarya

Alt 13-05-2009 #4
Ne kadar istedin bu iş için tasarımda yardım edebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

levent_

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 13-05-2009 #5
tmm teşekkür ederim peki ben kendimi nasıl geliştirebilirim tasarım konusunda
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-05-2009 #6
hımm paraya kıymayacağım diyorsun tasarımda yardım edebilirmisiniz bence iki yol var. birincisi ki pek avsiye etmem hazır şablon kullanmam(tavsiye etmiyorum haatasarımda yardım edebilirmisiniz ) ikincisi yine şablon bulup üzerinde çok değişikliker yapman. yani sadece kalvuz gibi kullanmak amaçlı. bir diğeri de (tavsiyem budurtasarımda yardım edebilirmisiniz ) bu firmanın pazardaki rakiplerinin sitelerini incelemen. yani baharat firmalarınde neler gerekiyor neler yapman lazım hangi bölümlere ihtiyacın var gibi. iç incelemedim ama genelde her sektörde belli başlı renkler ön plandadır. bahratta da öyle olabilir. inceleyip bu şekilde bir yardım alabilirsin diye nacizane fikirler sundum arkadaşım.

şimdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

levent_

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 13-05-2009 #7
ustam valla 250 TL istedim

paraya kıyarım para ne ki ya dersi varsa dersini bile alırım bu başarabilmem için ne gerekiyorsa yaparım yani
Bu mesajdan alıntı yap
A.Volkan ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Volkan ÖZER(35)

Webmaster / Ankara

Alt 13-05-2009 #8
levent_ Joomla işini görebilir sanırım burda link veremiyoruz tam olarak bilmiyorum joomla türkiye diye aratırsan joomla dersleri ile başlayarak CMS Yani içerik yönetim sistemi öğrenebilirsin. Sıfırdan kodlama öğrenemeyeceğin şablon oluşturamayacağına göre joomla yı denemeni tavsiye ederim. En basit yol bu mu ? diye soracak olursan Hayır. Joomla da genişledikce zorlaşır.
Bu mesajdan alıntı yap

levent_

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 14-05-2009 #9
araştıracağım Volkan ustam hepinize çok teşekkür ederim benim istediğim sitenin hepsi bana ayit olsun ama belliki çok uzun sürecek tasarım oluşturma
Bu mesajdan alıntı yap
VivaLaKinG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VivaLaKinG

Webmaster / İzmir

Alt 15-05-2009 #10
eğer süre vermediyseniz hazır şablolanlar üzerinde çalışınız.şayet süre verdim diyorsanız bu işe hiç bulaşmayın en kısa sürede bir tasarımcı arkadaşımızla iletişime geçerek bu işi beraber yürütünüz tasarımda yardım edebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları