Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı] ...

Dosya19

Alt 28-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle sizin gibi grafikerle tanıştığm için çok memnunum, bu sitede daha da profesyonel bi grafiker olacağıma inanıyorum grafiker arkadaşlarım banayardımcı olurlarsa sevinirim.

Tasarım tasarımı Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı] Bi dergi kapagına çok yakışacak Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 28-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence fotograf güzel arkadaşım ama derginin içerigi hakında hiç bir bilgi yok eksik çok var ama yani sadece fotografı soruyorsan güzel ama grafik tasarımla alakalı bir fotograf degil fotograf dergisi anımsatıyor arkadaşım biraz dergi tasarımı hakkında inceleme yapman lazım başarılar diliyorumm...
Bu mesajdan alıntı yap
du_rock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

du_rock

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 28-12-2008 #3
dergi grafik tasarım mı güzellik sırlarımı ben ayırt edemedim alakalı maydonozlar kullanmalısın derim ben Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]
Bu mesajdan alıntı yap
mizoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mizoo

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2008 #4
bence hoş olmmıs resımın dergı konusuyla bı alakası yok herhangı bı içerik yok ve grafık tasarım yazısı resmın arkasında duruyor daha ne diyimTasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-12-2008 #5
@ras, forumuza hoş geldiniz

Mryers sözlere katılıyorum, tasarım ne demek? her hangi bir dergi için kapak tasarımı nedir? forum içersinde arma yaptığınız zaman çok fazla bilgilere ulaşabilirsiniz.

iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-12-2008 #6
Amacım bi dergi kapagı tasarlamak değildi, sadece tasarım yazısı altında kadınların güzelleştirildiğini grafik tasarımda kadının güzelleştirdiğimi ve bunun da güzellik (photoshop güzelleştirme) gibi bir derginin kapağını olabileceğini söylemek istedim , ilginiz içn teşekkürler.

ARAS DAĞ *********
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 28-12-2008 #7
@ras, aramıza hoş geldiniz

valla ben baya baktım resme ama tasarımla alakalı TASARIM kelimesinden başka birşey göremedim eğer böyle bir dergi kapağı olsaydı büyük ihtimalle o ayki sayı satmazdı çünkü kadın resmi dergi isimini çok fazla kaybetmiş
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-12-2008 #8
fotoğraf öncelikle profesyonel çekilmemiş. Kadının neresini güzelleştirdin? Göz? Dudaklar? Çok kirli duruyor. Cildi de işlem istiyor. Renk dengesiyle de oynanmalı. Böyle tasarım olmaz (kapak soz konusu bile olamaz)
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #9
Canın çok sıkılmış olmalı Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]
Yaptığın şey dergi kapağı olması söz konusu bile değil. Gerek kullandığın görsel, dergi adı, olmayan konu başlıkları vs.... falan Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı] yani dergi kapağı olarak ele alabilcem hiç bişey yok.. Ama bi yerden başlamak lazım dimi.. Devam et elbet çıkar bişeyler, eyer merakın varsa dergi ile ilgili açılan konuları araştırıp incele kardeşim ok . . Tasarım'ın tasarımı [dergi kapağı]
Bu mesajdan alıntı yap
art director isimli Üye şimdilik offline konumundadır

art director

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #10
ben sadece bi fotograf olarak bakıyorum. kapak tasarımı nerde ki ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, kapagi, tasarimi, tasarimin