Tasarladığımız web sitelerinde mekan çizebilecek freelancer çalışan aranmaktadır.

Sonuçlanan İlanlar - Tasarladığımız web sitelerinde mekan çizebilecek freelancer çalışan aranmaktadır. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, BW Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Serbest (Freelancer) çalışan. Online Çalışacak biri olması lazım, bizim için çalışma zamanı sıkıntısı yoktur işi zamanında istediğimiz gibi teslim etmesi gerekli, iş ...

Tasarladığımız web sitelerinde mekan çizebilecek freelancer çalışan aranmaktadır.
barisweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisweb

Webmaster / Düzce

Alt 02-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

BW Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri
Serbest (Freelancer) çalışan.
Online Çalışacak biri olması lazım, bizim için çalışma zamanı sıkıntısı yoktur işi zamanında istediğimiz gibi teslim etmesi gerekli, iş başına belirlenen bir ücret ödenecektir. İş veririz yapıp teslim ettiğiniz zaman ödemeniz şirket hesabından size aktarılır. Düzcede İkamet etmekteyiz yakın illerde olan arkadaşlarla yüzyüze görüşmeyi tercih ederiz.

Bizim için bir mekanı sanal ortamda yapabilecek, ve sanal şehirler oluşturabilecek elemana ihtiyacımız var örnek istikbalin sitesinin mekanı yada bellonanın gibi.

İletişim bilgilerimiz: ********* - *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

errortaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

errortaa

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #3
merhaba beykent üniversitesi grafik bölümü mezunuyum 2d grafik, illustrayon ve 3d modelleme ile uğraşıyorum freelance profesyonel iş yapıyorum kalite arıyorsanız ... *********