"Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı

Logo Tasarımları - "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı ...

koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 08-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Taşdelenler Yapı" firmasının başlattığı logo tasarım projesi için yaptığım çalışmayı sizlere sunuyorum.

Logo üzerinde düzenleme yaptım ve "olay budur" dediğimde bıraktım.Bir de sizin yorumlarınız almak isterim.Buyrun... "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
taşı delen bir "t" harfi. Benim düşüncemdi bu. aynı düşünceyi yapıyordum şuan "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 08-04-2013 #3
taşı delen bir "t" harfi. Benim düşüncemdi bu. aynı düşünceyi yapıyordum şuan "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı
Demek ki ben önce davranmışım "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı, anlaşılan sende idemama projelerini takip ediyosun.

Şaka bir yana...
ben bu tasarımda "taşı delen t harfi" değil, "iç içe geçen t-y harfi düşündüm.Logodaki "T" harfi ile bir yapının yükselişini, "Y" harfi ile de yapının sağlamlığını hafif bir kalkan benzetmesiyle sağladım.Zaten logo bu 4 ana unsurdan oluşmakta (T-Y harfi, Yapı-Sağlamlık)
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 08-04-2013 #4
hoşuma giden yarışmalara katılıyorum "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı
yoksa sitedeki yarışmaların yüzde 85 i öylesine açılmış yarışmalar. Yani adamlar yarışma açıyor bi zahmet ilgilenip te ne istediğini yazmıyor, tasarımcıyı yönlendirmiyor.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Byexe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byexe(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2013 #5
aga ben anlamadım sen ne kullanıyosun t y diyosunda orda bakınca w gibi duruyor "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı güzel olmuş ama.
Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 09-04-2013 #6
aga ben anlamadım sen ne kullanıyosun t y diyosunda orda bakınca w gibi duruyor "Taşdelenler Yapı" Logo Tasarımı güzel olmuş ama.
Kardeşim logoyu beğenmene sevindim ama logonun vermek istediği mesajı kavrayamamışsın tam olarak.Orada bilindiği gibi ilk göze çarpan "T" harfi bunda sıkıntı yok.Fakat dikkat ettiysen sağlı sollu olan gri çizgiler "Y" harfinin uç kısmı ve t harfinin aşağıya doğru uzanan çizgisinde birleşiyor.Yani tek çizgi üzerinden iki harf ifade ediliyor.Zaten T harfinin rengi bu yüzden farklı.Umarım ne demek istediğimi açıklayabilmişimdir.

Daha açıklayıcı olmak için kabaca şöyle anlatabilirim.

Burada gri çizgilerle "T" harfinin nasıl birleştiğini göstermeye çalıştım yani verilmek istenen mesaj net diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
yetgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yetgin

Webmaster / Konya

Alt 13-04-2013 #7
Merhaba, sizi online gördüm de, *** için birkaç çalışma yaptım. Fakat üyeliğimi 2 haftadır onaylayamadılar.. İlgilenmiyorlar bile... Telefonlara bakan yok...

Siz veya başka birisi****üyeliğini satmak ister ise *** atabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 14-04-2013 #8
Merhaba, sizi online gördüm de, *** için birkaç çalışma yaptım. Fakat üyeliğimi 2 haftadır onaylayamadılar.. İlgilenmiyorlar bile... Telefonlara bakan yok...

Siz veya başka birisi idemama üyeliğini satmak ister ise **** atabilir mi?
Üyelik ücretsizdir ve üyelik satmak yasaktır. Ayrıca benim adımı veya başka birisinin adını kullanarak tasarım yapmak uygun olmayan bir davranıştır. Hem nerden bileceğiz aleyte işler yapmayacağınızı?

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
yetgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yetgin

Webmaster / Konya

Alt 16-04-2013 #9
Üyelik ücretsizdir ve üyelik satmak yasaktır. Ayrıca benim adımı veya başka birisinin adını kullanarak tasarım yapmak uygun olmayan bir davranıştır. Hem nerden bileceğiz aleyte işler yapmayacağınızı?
Hocam sizin veya başka birinin hesabını satın almak istiyorum. Anlaştığım birisi olursa tc ve tel no verebiliriz karşılıklı...

Sizin aleyhinize ne iş yapabilirim ki hesabı satın aldıktan sonra...

Tasarımlar elimde kaldı, 19 nisan gecesi en ümitli olduğum yarışma sona erecek bu süre gelmeden yarışmaya dahil olmak istiyorum...

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2013 #10
****Teşekkürler...
İnternet cafeden giriş yapın sizde. Ayrıca böyle bir yaklaşımla üyelerin konuları dışında teklifler ile gelecekseniz forum kurallarına riayet etmeli konuyu ilgili yerlerde açmalısınız.

Aksi takdirde forum kuralları gereği uzaklaştırma alırsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları