Taşınabilir Hard Disk sorunu

Donanım Rehberi - Taşınabilir Hard Disk sorunu ...

gzmgkr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gzmgkr

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar

500 gb maxtor marka hard diskten kopyalama yapacaktım. Imac'e adaptörünü ve usb kablolarını taktıktan sonra masaüstüne "mac ve pc" olarak hard disk ikonu geldi bununla birlikte time machine açıldı ve benden mac ile pc arasında seçim yapmamı istedi bende maci seçip devam ettim ancak masaüstündeki mac pc ikonlar yok olmuştu. Makineyi ve hard diski restartladım.System check file yapmama rağmen tekrar açtığımda sistem hard diski görmemeye devam etti. Yedekleme yapmış olabileceği düşüncesindeyim. "Disk Utility" den baktığımda hard diskin untidled klasörü oluşturduğunu gördüm ve bu klasör boş ne yapmalıyım acil yardıma ihtiyacım var.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cikolatacadii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikolatacadii

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
formatlarken fat 32 yi secersen hep pc de hem macde görüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-01-2009 #3
arkadaşlar benim tekstor 500 gb hard diskim var kırmızı ışığı yanıp sönüyor. harici elektrikle çalışıyor bana yardımcı olabilir misiniz acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2009 #4
Usb kablosu orjinal kablomu bi kontrol et. Kısa kablolardan kullanmak gerek..genelde ilk sorun bu oluyor..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
disk, hard, sorunu, tasinabilir