Taşınma ile ilgili sizne nasıl bir Mailing yapılabilir?1

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Taşınma ile ilgili sizne nasıl bir Mailing yapılabilir?1 ...

Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Arkadaşlar;

Firmamızı kısa bir süre önce taşıdık. Yetkilimiz, bizden taşınma ile iligli bir mailing tasarımı istedi ve açıkcası çıkmazda kaldım diyebilirim. Sizce nasıl bir tasarım yapılabilir? Yardımlarınızı bekliyorum. İlk olarak POhotoshop'ta çizip sunacağım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görselin altına taşındık yaz yeni adresi ve logonuzu koy gitsin. Taşınma ile ilgili sizne nasıl bir Mailing yapılabilir?1
Bu mesajdan alıntı yap

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2011 #3
Görselin altına taşındık yaz yeni adresi ve logonuzu koy gitsin. Taşınma ile ilgili sizne nasıl bir Mailing yapılabilir?1
Böyle birşey yaptım ancak, mailingin komple kurjmsal bağlamda görsel olması gerekiyor. Bu nedenle açıkcası biraz sıkıştım. Yaratamıyorum kafamda görsel bir tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2011 #4
İyide sade ve şık bir tasarımla kurumsalı zaten bozmazsın ki? İllaki çiçek böcekmi koyman lazım tasarıma? yada full zeminli görsel manyağı olmuş bir tasarımmı olması gerekir? Bilemiyorum bakış açılarımız farklı olabilir.

Alternatif yaptığın çalışmalarını ekle onun üzerinde fikirlerini yönlendirelim o zaman.
Bu mesajdan alıntı yap

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2011 #5

Benim yaptığım çalışma bu şekildeydi. Sade bir tasarımdı diye düşünüyorum. Ama eksik dendi
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2011 #6
Kusura bakma ama sadelikten yanayım. Bilgilendirme mesajıda olsa bukadar yazıyı okumam ben. Kısa, öz, sadece 'taşındık'' ibaresiyle altına sizin için önemli olan kayıt güncellemelerini belirtsen yeterli olacaktır kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2011 #7
Kusura bakma ama sadelikten yanayım. Bilgilendirme mesajıda olsa bukadar yazıyı okumam ben. Kısa, öz, sadece 'taşındık'' ibaresiyle altına sizin için önemli olan kayıt güncellemelerini belirtsen yeterli olacaktır kanaatindeyim.
Bende sadelikten yanayım ancak takdir edersiniz ki emir kuluyuz bizde. Çıkar dediklerinde çıkarmamız gerekiyor. Sıkıştım kaldım, böyle bir maili kurumsal tarzda nasıl süsleyebilirim diye
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2011 #8
Ozaman yaptığın formatın bir değişini web arayüz tasarımı gibi düşünüp yapabilirsin. yukarıda banner alanı, linkler de eski adres yeni adres iletişim kayıt yenileme kısımları, text alanında bu uzun içerik, alt banner da yeni adresler tel [email protected] vb..
Bu mesajdan alıntı yap

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2011 #9
Ozaman yaptığın formatın bir değişini web arayüz tasarımı gibi düşünüp yapabilirsin. yukarıda banner alanı, linkler de eski adres yeni adres iletişim kayıt yenileme kısımları, text alanında bu uzun içerik, alt banner da yeni adresler tel [email protected] vb..
Şuanda farklı bir tasarım üzerine çalışıyorum dediğiniz konseptte. Umarım başarılı bir çalışma olur
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-12-2011 #10
Şuanda farklı bir tasarım üzerine çalışıyorum dediğiniz konseptte. Umarım başarılı bir çalışma olur
Hadi bakalım kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları