taslak çalışmalarım

Logo Tasarımları - taslak çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar İçeriği fotoğrafçılık fotoğraf çekim teknikleri yani fotoğrafçılıkla ilgili herşeyin anlatılacağı bir dergi için yapmış olduğum logolar yorumlarınızı eksik etmeyin ezin beni D...

taslak çalışmalarım
madgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

taslak çalışmalarım

Alt 16-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İçeriği fotoğrafçılık fotoğraf çekim teknikleri yani fotoğrafçılıkla ilgili herşeyin anlatılacağı bir dergi için yapmış olduğum logolar yorumlarınızı eksik etmeyin ezin beni taslak çalışmalarımD
taslak çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
a) b) c) d)..... ve hiç birisitaslak çalışmalarım daha çalış! kendim için hiç bir tanesi beğenmedim...aslında film şekileleri güzel - font üzerinde çalıştaslak çalışmalarım kolay galsın
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2008 #3
a) b) c) d)..... ve hiç birisitaslak çalışmalarım daha çalış! kendim için hiç bir tanesi beğenmedim...aslında film şekileleri güzel - font üzerinde çalıştaslak çalışmalarım kolay galsın
tabiki daha çalışacağım ama ben sadece gidiş yolum hakkında fikir almak istedim değişik fontlar çok kullanamıyorum malesef teşekürler yorum için:>
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-04-2008 #4
tamamda sen şimdı kendin yaptığım çalışmlarından memnumusun?taslak çalışmalarım) memnumsan bir şey yapmataslak çalışmalarım uğraşmataslak çalışmalarım)
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2008 #5
tamamda sen şimdı kendin yaptığım çalışmlarından memnumusun?taslak çalışmalarım) memnumsan bir şey yapmataslak çalışmalarım uğraşmataslak çalışmalarım)
memnunum yada memnun değilim diye birşey söylemedim ben sadece gidiş yolum üzerinden fikir almak için forum açtım bir başkasının bakış açısı ve yönlendirmesi ile daha rahat hatalarımı görebilirim bunun bir sakıncası varmı ki:>
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-04-2008 #6
benim için hava hoştaslak çalışmalarım) ama ben yorumu yaptım..iyi çalişmalartaslak çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2008 #7
benim için hava hoştaslak çalışmalarım) ama ben yorumu yaptım..iyi çalişmalartaslak çalışmalarım
benm içinde hava hoş,anlamak istemiyorsunuz beni sanırım neyse teşekürler iyi akşamlar
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-04-2008 #8
ben size çok iyi anladımtaslak çalışmalarım çalışmalarınız güzel, ellerinize sağılık!
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2008 #9
ben size çok iyi anladımtaslak çalışmalarım çalışmalarınız güzel, ellerinize sağılık!
bakın siz beni anlamadınız ben size yorum yapın dedim güzel sanatlarda görsel zevkle ilgili olan alanlarda beğenmedim iğrenç çok kötü çok müthiş süper gibi yorumlar eleştiri anlamı taşımaz nitekim siz bunu biliyorsanız ben kendim için begenmedim hiçbirni derseniz benden tepki alırsınız onun yerine bana şurasını şu nedenlerden dolayı beğenmedim yada tasarımınızda şu ilkeler eksik gibi yorumlar yaparsanız hem ben sizi kaideye alırım dedğiniz yolda birşeyler yaparım hemde hatalarımı görmüş olurum ben daha öğrenciyim ve benim fantazi fontlar kullanmak genel anlamda yasak düz fontlar kullanmak zorundayın okunabilirliği yüksek fontlar bilmem anlatabildimmi derdimi teşekür ederim iyi akşamlar
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 16-04-2008 #10

Yani gülücükler olmasa beni de böyle yorumlasanız benimde hoşuma gitmez. Lütfen biraz dikkat edelim. Saygılarımla.

Arkadaşım çalışmana gelince bir şeyler elinden geliyor. Fontlarla ve renkler le oynarsan güzel bir şeyler çıkacağını umuyorum. Biraz klasikten çıkmalısın bunları herkes yapar biraz vectörlerden kurtul bence. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmalarım, taslak