Tatlı kataloğu için yardım...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tatlı kataloğu için yardım... ...

denise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denise

Grafiker / Ankara

Alt 12-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, özel bir firma için tatlı kataloğu hazırlamam gerekiyor.Toplam 6 ürünlük bir katalog olucak.Çok güzel ve elit bir iş çıkarmak istiyorum.Dikkat etmem gereken konular hakkında fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma alternatiflerinizi sunarsanız dikkat etmeniz gereken yerlerde öneri verebiliriz.
Şimdi olmayan bir çalışmaya şunu şöyle yap bu renkle bu daha iyi olur dememiz doğru olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #3
öncelikle foruma hoşgeldiniz ilk olarak LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ
sonra da; bu şekilde bi talepde bulunduğunuzda cevap almanız mümkün değil siz birşeyler çalışın ve forumumuza yükleyin ondan sonra bizler sana elimizden gelen desteği verebiliriz... ayrıca örenk olarak bişeyler görmek istiyorsan forumda kısa bi arama yaparak örneklere ulaşabilirsin iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

denise

Grafiker / Ankara

Alt 12-01-2009 #4
Henüz çalışmaya başlamadığım için size örnek gönderemedim.Ben sadece kullanmam gereken katalog boyutları gibi teknik birkaç bilgi söyleyebilirseniz sevinirim.yalnızca birkaç öneri...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-01-2009 #5
Henüz çalışmaya başlamadığım için size örnek gönderemedim.Ben sadece kullanmam gereken katalog boyutları gibi teknik birkaç bilgi söyleyebilirseniz sevinirim.yalnızca birkaç öneri...
işe başlaamdan önce bence aklınıca bir kaçtane firki olamlı... Katalog boyutları ilgili bence müşteri size bu bilgi vermeli....

Grafikkartal söylediği gibi... tasarım ilgili, katalog ilgili forumda bilgi mevcüt... tek yapacağınız konudan konuya arama yapmak...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

denise

Grafiker / Ankara

Alt 12-01-2009 #6
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
icin, katalogu, tatli, yardim