Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''

Deneme Çalışmalar - Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması'' Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle Herkeze Merhaba İyi Forumlar. Photoshop'tan yaptığım index çalışmasını sizlere sunmak istiyorum aşırı basit yapabildiğim bu kadar cünkü. Aslında logoyu daha değişik yapıcaktım ama aklıma hiç bi fikir ...

EmreKirac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreKirac

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Herkeze Merhaba İyi Forumlar.Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''
Photoshop'tan yaptığım index çalışmasını sizlere sunmak istiyorum aşırı basit yapabildiğim bu kadar cünkü. Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması'' Aslında logoyu daha değişik yapıcaktım ama aklıma hiç bi fikir gelmedi vede daha güzel birşey cıkartamadım ortaya bende böyle sade olarak yapayım dedim. Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''

İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EmreKirac

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Herkeze Merhaba İyi Forumlar.Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''
Photoshop'tan yaptığım index çalışmasını sizlere sunmak istiyorum aşırı basit yapabildiğim bu kadar cünkü. Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması'' Aslında logoyu daha değişik yapıcaktım ama aklıma hiç bi fikir gelmedi vede daha güzel birşey cıkartamadım ortaya bende böyle sade olarak yapayım dedim. Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''

İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''
İndex'in Son Hali.

Buda Logo'su
Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması'':sanat:
Bu mesajdan alıntı yap
saydax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saydax

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 15-05-2012 #3
butonlardaki fontla bannerdaki fotta bir uyuşmazlık var gibime geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-05-2012 #4
Tasarımınız iyidir değildir tartışılır ama site ismine bakarak ben çocuklara yönelik bir şey göremedim !? ...
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 15-05-2012 #5
Tasarımınız iyidir değildir tartışılır ama site ismine bakarak ben çocuklara yönelik bir şey göremedim !? ...
kesinlikle katılıyorum çocuklara hitap edecekse renk ve atmosferde bu şablona uygun olmalı
Bu mesajdan alıntı yap

EmreKirac

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #6
kesinlikle katılıyorum çocuklara hitap edecekse renk ve atmosferde bu şablona uygun olmalı

Bu sitenin cocuklarla alakası yoktur.
Site tavsan ticareti sitesidir.
Yorumlarınız icin teşekürler Tatli Yaramazlar Web sitesi index çalışması''
Bu mesajdan alıntı yap