Tatto & Pierching Kartviziti ''2008''

Kartvizit Tasarımları - Tatto & Pierching Kartviziti ''2008'' ...

kutlay006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 07-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim kartvizit kısmını bulamadım . acemi olduğumu başta belirtmek istiyorum yapmış olduğum kartvizite yorumlarınızı bekliyorum olmamış diyen arkadaşlar olmayan yerlerinide söylerse biz acemilerde yaptığımız hataları görerek düzeltiriz ve yapılan hatayı tekrar yapmamaya özen gösteririz. Teşekkürler

Kartvizit Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dijiprint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijiprint(57)

Matbaacı / Yalova

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hallo
kontür verirken dikkat etmeli
seçilen her yazı karakteri kontür kaldırmaz
tıpkı senin seçmiş olduğun karakter gibi
dikkat edersen hafrlerin uç kısımları uçmuş
bu yazı karakterinin uyumsuzluğundan ileri gelir
sarı yazı olmamış zira açık arka mekana gitmemiş
pembe üzeri sarı olmaz
açmaz
oraya siyah kontür atman gerekti
ozaman sarı kendini ön plana çıkarırdı
saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #3
ellerine sağlık diyerek başlayacağım.... renkler pek dövmeciye gitmemiş daha sert renkler bulabilirsin resimden ziyade dövmeye benzeyen vektörler kullanabilirsin. resimler çoğu zaman kartvizitte kestim yapıştırdım havası veriyor.tattoo iki o ile yazılıyor diye hatırlıyorum... zaten kartviziti tamamen değiştirdim farkındayım ama firmanın logosu değilse bence adını yazdığın fontu da değiştirebilirsin. kolay gelsinTatto & Pierching Kartviziti ''2008''
Bu mesajdan alıntı yap

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 07-09-2008 #4
teşekkür ederim arkadaşlar acemilik işte sizin gibi uzman grafikerlerin doğrultusunda neyin nasıl yapıldığını öğreneceğiz zamanla. kartvizitte biraz değişiklik yapıp yeniden yükledim.

Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-09-2008 #5
tattoo iki o ile yazılıyor
demiş yukarıda arkadaş, neden düzeltmedin? Kartvizite gelince hiç olmamış... tamamen baştan yapmalısın, farklı görseller kullan mesela...
Bu mesajdan alıntı yap

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 08-09-2008 #6
demiş yukarıda arkadaş, neden düzeltmedin? Kartvizite gelince hiç olmamış... tamamen baştan yapmalısın, farklı görseller kullan mesela...
yorumun için tşk ederim.tattoo şeklinde düzelttim yazı karakterlerinide tamamen değiştirdim saat geç olduğu için tekrar upload etmedim. uyarına kesinlikle uyacağım ve yeniden yapmaya çalışacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #7
Bir kere illa ingilizcesini kullanacaksan tatto yoktur tattoo vardır. Çalışma wordde yapılmış gibi duruyor. Şurasını düzelt diyemiyorum, arkadaşların dediği gibi yeni baştan çalışmalısın. Bunun için sitedeki çalışmaları inceleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #8
öncelikle kartvizit ölçülerinde biraz sorun var 8 x 5 standart olarak kullanılır genelde, ayrıca resimleri dekupe etmen gerekir çok acemice oluyor dekupe etmeden koyarsan ve klasik kartvizit yapımlarından vazgeçerek biraz daha üretken olmanı tavsiye ederim yeni başlamana rağmen gerçekten azimlisin ve sen bu işi başarabilirsin Tatto & Pierching Kartviziti ''2008''

benden sana bir örnek
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #9
senin yerinde olsam bu konu için daha çılgın ve sade bi tasarm yaprm.zeminde tek renk kullanırm.siyah bu konu için uygun mesela.resim kullanmam ama tekbir dövme desenini zemine güzel oturtulmuş birbiçimde koyardm.yazı karakterinde en fazla2 font kullanırdm ve okadar renk vrmezdm.sende böyle bşyler deneyebilirsn.
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #10
olmammis çalisman hatta kötü olmus, zemine flu olarak dövme görsellerinden birini kullan, yada kartın arkasına tam zemin belirgin olarak bir dövme şekli bas yazı vs olmasın, ön yüzünü daha sade yap, tatoo - piercing yazisi da hiç olmamıs farkli karakterler dene, sen bu kartı bastan çalis, yapılan yorumlari dikkate al
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kartvizite, lütfen, yorumlarınız