Tavsiye ettiginiz cihazlar nelerdir?

Lazer Makineler - Tavsiye ettiginiz cihazlar nelerdir? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Arkadaslar ben benim kuzen ile matbaa sektorune atilmayi dusunuyoruz ve su an arastirma asamasindayiz. Bu yuzden bazi sorularim olucakdir umarim yardim edersiniz? Anahtarlik, kalem, çakmak ve benzeri ...

moohtjee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moohtjee

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Arkadaslar ben benim kuzen ile matbaa sektorune atilmayi dusunuyoruz ve su an arastirma asamasindayiz. Bu yuzden bazi sorularim olucakdir umarim yardim edersiniz?

Anahtarlik, kalem, çakmak ve benzeri seylerin uzerine baskiyi ne tür bi aletle/makineyle yapabilirim??
Kartvizit basabilmek icin hangi cihaz/makina?
Kartviziti kesmek?
Flyer, poster, fatura kagidi, kladblok vs bunlari acaba hangi cihazlarla yapabiliriz?

surcu lisan ettiysem affola,,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

moohtjee

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardim edicek yokmu???
Bu mesajdan alıntı yap

moohtjee

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Alt 18-05-2010 #3
:d yardim eden hic yok be Tavsiye ettiginiz cihazlar nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
maytel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maytel

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-05-2010 #4
10 watt ile 100 watt arası (Size ve yapacağınız işe bağlı olarak) lazer markalama aletleri ile yapabilirsiniz.Google yardımıyla bir çok firmaya ulaşabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
alicandemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicandemir

Grafiker / Tekirdağ

Alt 15-07-2010 #5
""Anahtarlik, kalem, çakmak ve benzeri seylerin uzerine baskiyi ne tür bi aletle/makineyle yapabilirim??
Kartvizit basabilmek icin hangi cihaz/makina?
Kartviziti kesmek?
Flyer, poster, fatura kagidi, kladblok vs bunlari acaba hangi cihazlarla yapabiliriz?""

Bir gün bir şemsiye tamircisi yazdığı şiir denemelerini sheakspere göndermiş ve fikrini almak istemiş. Shekper cevap olarak. Dostum sen sadece şemsiye tamir et sadece şemsiye yap SADECE ŞEMSİYE YAP...

şimdi anladığım kadarıyla sen şemsiye tamircisisin. Paldır küldür ben girdim oldu bitti ile olmaz o iş batarsınız. Ama böyle kolay değil.. Kartviziti hangi cihazda keseceğiz diyosun. Yani gayet teorik bilgi olan bu bile yok yazdıklarından anladığım kadarıyla....

Yazdıklarım senin hevesini kırmak veya rencide etmek için değil fakat bazı hakikatler acıdır. Hala araştırma yapacağım yapacağım bu işi diyorsan Maytel güzel adres vermiş oradan yapabilrsin
Bu mesajdan alıntı yap