Tavsiye Puanı Nedir? ...

Forum Hakkında - Tavsiye Puanı Nedir? ... Sponsorlu Bağlantılar Bu konuyu dün açmıştım Sn. Volkan Tekin "arama yapmadan konu açmayınız" uyarısı ile silmiş. Volkan Tekin'in verdiği link benim sorumun cevabı değil... Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım ...

Tavsiye Puanı Nedir? ...
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Tavsiye Puanı Nedir? ...

Alt 02-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyu dün açmıştım Sn. Volkan Tekin "arama yapmadan konu açmayınız" uyarısı ile silmiş. Volkan Tekin'in verdiği link benim sorumun cevabı değil...
Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım bulamadım verilen linkteki bilgiler tecrübe puanını anlatıyor ben ise tecrübe puanını soruyorum ... (Bu arada benim tecrübe puanım 2300 sıfır değil)

Tavsiye Puanı Nedir? ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuyu dün açmıştım Sn. Volkan Tekin "arama yapmadan konu açmayınız" uyarısı ile silmiş. Volkan Tekin'in verdiği link benim sorumun cevabı değil...
Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım bulamadım verilen linkteki bilgiler tecrübe puanını anlatıyor ben ise tecrübe puanını soruyorum ... (Bu arada benim tecrübe puanım 2300 sıfır değil)
Bir önceki sorunuzu yanlış anlayarak müdehale ettiğim için özür dilerim.

Tavsiye Puanı adından da anlaşılacağı üzere sitemizi arkadaşlarınıza önerdiğinizde üye olurken sizin kullanıcı adınızı yazmaları ile artar.

Bunun için arkadaşlarınız üye olurken kayıt formunda "Kişisel Bilgiler" bölümündeki "Tavsiye Edenler" kısmına sizin kullanıcı adınızın yazılması gerekmektedir.

Tavsiye Puanı Nedir? ...

Örnek olarak benim tavsiye puanıma bakabilirsiniz. "Tavsiye Puanı: 20" Bu demek oluyor ki benim arkadaşlarımdan 20 tanesi benim kullanıcı adımı yazarak üye olmuştur.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-06-2012 #3
Açıklama için teşekkür ederim. Üye olalı çok zaman olduğu için o bölümü unutmuşum...
Bu mesajdan alıntı yap