tavsiye..

Web Tasarımı - tavsiye.. ...

tavsiye..
begumgizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begumgizem

Grafiker / İstanbul

tavsiye..

Alt 19-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar sizden bi kaç tavsiye isticem umarım yardımcı olursunuz..
bitane gemi taşımacılığı yapan bi şirketin sitenin tasarımını yapıcam nasıl bişi olabilir acaba..sabahtan beri araştırıyorum düşünüyorum delirmek üzereyim bişi bulamadım acaba nasıl bişi olabilir??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 19-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu sektörle uğraşan firmaların web sitelerine bakmışsındır bunlardan esinlenerek kendi çıkartıdığın konsepti buraya eklersen herkes görüşlerini bildirir. En iyisini yakalamaya çalışırsın. Bu senin için iyi bir avantaj olur.
Bu mesajdan alıntı yap

begumgizem

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2008 #3
tonlarca siteye baktım ama hepsi berbat olduğundan hiçbirinden bişi alamıyorum..
powerpoint animasyonlarını koymuşlar siteye site die yediriyolar..
Bu mesajdan alıntı yap
Grapich-X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grapich-X

Webmaster / İstanbul

Alt 21-06-2008 #4
sende yedirtavsiye..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2008 #5
tonlarca siteye baktım ama hepsi berbat olduğundan hiçbirinden bişi alamıyorum..
powerpoint animasyonlarını koymuşlar siteye site die yediriyolar..
Öyle ise işiniz daha kolay...

Tasarımcıysanız diğerleri de "berbat"-sa demekki bir "tasarımcı"nın elinden çıkmamıştır. Sizin yapacağınız amaca hizmet eden ve şık duran bir tasarımla diğerleriyle arada ki farkı açmak için ortaya bir şey koymaya başlamanız çok daha kolay.

Fakat işte ben bunu düşünemiyorum diyorsanız. Öyle ise tasarımcılığınız nerede?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

begumgizem

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2008 #6
sayfaya koymam grekenler oakdar kısıtlı materyalki inanın bişi olmuyo..
fazla sert oldunuz..!!
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 26-07-2008 #7
Flash ve ıllustrator biliyorsan ilk oalrak bir intro yapmakla başlayabilirsin bir gemi yaparsın ıllustratorde sonra yükler çizersin girişte onlar gemiye talınır böle bir animasyon oalbilir sonra geminin güvertesine menüleri koyabilirsin weya yüklere tıklanıldıgında içinden menüler çıkabilir sonra gerekli bilgileri yerleştirirsin kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
smx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smx

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 26-07-2008 #8
flash kullanabiliyorsan, tam ekran flash çalışması yaparsın, arkaplanda şirkete ait güzel resimler yerleştirirsin ve hafiften alphası düşerek diğer resme geçer, sonra sol alt kısma logoyu ufak bi şekilde yerleştirirsin, logoya bitişim bi şekilde anasayfa, kurumsal, galeri vb. butonları sıralarsın, içeriklerini de sola dayalı ve logonun üstünde duracak şekilde yerleştirirsin....

eğer kullanamıyorsan, dreamweaver da sayfanın yarısını firmaya ait resimleriyle, diğer yarısını da buton ve içerikle doldurursun, sade bi çalışma ortaya çıkar.....

yabancı gemi taşımacılığıyla ilgili sitelere de göz atmanı tavsiye ederim.. eminim beğendiğin ve esinlenebileceğin bi çalışma ortaya çıkacaktır.. iş çok acil ve önmemliyse özelden xtra yardımcı olabilirilm

kolay gelsn
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tavsiye