tavuz ayısı :)

Deneme Çalışmalar - tavuz ayısı :) Sponsorlu Bağlantılar bi sitede düzenlenen manipilasyon yarışması için hazırladığım çalışmam...

ddmbyzt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bi sitede düzenlenen manipilasyon yarışması için hazırladığım çalışmam tavuz ayısı :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok güzel olmuş ya keşke büyük yükleseydin tavuz ayısı :)
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #3
teşekkürederim tavuz ayısı :)
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-03-2009 #4
gerçekten çok güzel olmuş
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-03-2009 #5

sadece ayı yı yerleştimekten başka bişi yapılmamış... biraz zaman harcayıp daha iyisi yapabilirsiniz... kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #6
sadece ayı yı yerleştimekten başka bişi yapılmamış... biraz zaman harcayıp daha iyisi yapabilirsiniz... kolay gelsin.
Bence sizde bir problem var onu bizde görebiliyoruz. Ordaki düşünce güzel. Ayrıca bir reklam, tanıtım ihtiyacı gütmeyen şahsi bir çalışma için çok gerekli bir yorum yapmışsınız.
Tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-03-2009 #7
bunu siz göremiyomusunuz diye bişey söylemedim ben zaten... bu tepki neden anlayamadım... ve dikkatinizi çekerim şahsi bi çalışmadan ziyade bi yarışma için hazırlanmış bir tasarım. bilmem bunu okudunuzmu... arkadaşa kırıcı bi yorum yaptığımıda düşünmüyorum... biraz fazla zaman harcayıp daha iyisini yapabileceğin belirttim ki bu çalışmanın bir yarışma için çok basit olduğunun kendiside farkındadır... bana yaptığınız yorumu konuyu açan arkadaş değilde siz neden yazma gereğinde bulundunuz bunuda anlamış değilim ki benle bir sorununuz varsa bunu benimle özelden paylaşın bu konuyu daha da uzatıp arkadaşın konusunuda tartışma alanına çevirmeyelim... teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #8
evet doğru açıdan iki resmi birleştirdim fazla bişi yapmadım önmli olanda buydu zaten die düşüyorum ayrıca üzerinde düşünülüpde daha ii ne yapılabilird merakettim doğrusu siz yapıp paylaşırsanız sevinirim yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #9
bunu siz göremiyomusunuz diye bişey söylemedim ben zaten... bu tepki neden anlayamadım... ve dikkatinizi çekerim şahsi bi çalışmadan ziyade bi yarışma için hazırlanmış bir tasarım. bilmem bunu okudunuzmu... arkadaşa kırıcı bi yorum yaptığımıda düşünmüyorum... biraz fazla zaman harcayıp daha iyisini yapabileceğin belirttim ki bu çalışmanın bir yarışma için çok basit olduğunun kendiside farkındadır... bana yaptığınız yorumu konuyu açan arkadaş değilde siz neden yazma gereğinde bulundunuz bunuda anlamış değilim ki benle bir sorununuz varsa bunu benimle özelden paylaşın bu konuyu daha da uzatıp arkadaşın konusunuda tartışma alanına çevirmeyelim... teşekkür ederim...
Öyle bir şey dediğinizi söylemedim zaten, yapılmamış diyorsunuz. Bu gayet negatif geliyor kulağa. Özellikle fotoğrafı ekleyerek belirtmenizde cabası. Arkadaşın yerine benim yorum yazmam tamamen bundan ibaret. Sizinle bir derdim olsa direk özelinize yardım zaten rahat olun.
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #10
şunuda ekliyeyim bn bu resmi bir sürü ayı ve yavuz kuşu resimlerine bakıp aralarıdan doğru açı ve aynı kalitede olanlarından seçip yaptım 2-3 saatemek verdim sadece kes- yapıştır olayı değil
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları