Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: eskişehir anadolu üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Web & Grafik ...

drupal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drupal

Webmaster / İstanbul

Alt 31-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: eskişehir anadolu üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Web & Grafik tasarım hakkında eğitim aldım ve yıllardır amatör olarak da uğraşıyorum. İstanbul avrupa yakasın da grafik tasarım alanında tecrübe ve deneyim kazanacağım yer arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul - Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul ya da Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul | Tecrübe ve deneyim kazanmak istiyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..