Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Profesyonel freelance grafik tasarım Şehir: İstanbul Program/Seviye: Corel Draw : Uzman Adobe Photoshop: Uzman Adobe Illustrator: Orta Macromedia Freehand: Orta ...

EsRaRlI_GöZlEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsRaRlI_GöZlEr(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye: Corel Draw : Uzman
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: Orta
Macromedia Freehand: Orta
QuarkXPress: Uzman

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Talep Edildiğinde Yollanacaktır..

İşle ilgili açıklama: Türkiye geneli, tüm grafik tasarım işleriniz özenle çalışılıp onayınıza sunulur. Bu meslekte tecrübeliyim. Hayal gücüm ve deneyimlerimle işinize fayda sağlayacağıma inanıyorum. Grafik tasarım programlarını profesyonel olarak kullanıyorum.
İşleriniz ile ilgili fiyat bilgisi almak için lütfen iletişime geçin.

Altay AKKÖSE

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli - Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli ya da Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli | Tecrübeli Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

EsRaRlI_GöZlEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsRaRlI_GöZlEr(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2011 #3
ilan geçersizdir