Tecrübeli Grafiker / Avrupa - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tecrübeli Grafiker / Avrupa - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tecrübeli Grafiker / Avrupa Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel, Photoshop, vb. grafik Programlarını kullanabilen Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli ...

argraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

argraf

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübeli Grafiker / Avrupa

Program/Seviye: Corel, Photoshop, vb. grafik Programlarını kullanabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:
  • Kutu, Ambalaj ve Matbaa Konusunda Ddeneyimli
  • Lise veya Üniversite Mezunu
  • Grafik Tasarımı Konusunda enaz 4 yıl deneyimli takım arkadaşı aramaktayız

İş Tanımı: Mevcut Kutu Ambalajlarımızı kurumsal satışa uyarlamak, içerik bilgilerini güncellemek, yeni kutu ambalaj tasarımları yapmak

Yetkili : Grafik Tasarım Sorumlusu Arkın Bey

Lütfen resimli CV'nizi maaş beklentinizi belirterek aşağıdaki e-posta adreslerimize gönderiniz.

E-posta: ********* - *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tecrübeli Grafiker / Avrupa - İstanbul - Tecrübeli Grafiker / Avrupa - İstanbul ya da Tecrübeli Grafiker / Avrupa - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tecrübeli Grafiker / Avrupa - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..