Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla

İş Arayan İlanları - Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla ...

Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla
coolomn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coolomn

Grafiker / Muğla

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum

Aranan Şehir: Muğla

Program/Seviye:
  1. Adobe Photoshop/İyi
  2. Adobe Indesign/İyi
  3. Adobe illustrator/İyi
  4. Corel Draw/İyi
  5. 3D Max Başlangıç
  6. Adobe After Effects - Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: 7 senedir grafik tasarım işiyle uğraşıyorum.iyi derecede pc ve mac kullanıyorum.Dizgi ve dergi tasarımı konusunda iyiyim.Ajans işlerinin tasarlanması,matbaa için hazırlanması konusunda tecrübeliyim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0555 574 72 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla - Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla ya da Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla | Tecrübeli Grafiker - Marmaris'te ve çevresinde iş arıyorum - Muğla

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap