tecrübeli grafiker - Samsun

Sonuçlanan İlanlar - tecrübeli grafiker - Samsun Sponsorlu Bağlantılar tecrübeli grafiker Şehir: Samsun Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: ps : çok iyi indd : iyi fh : iyi ai : iyi 3d max : iyi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı ...

dty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dty

Matbaacı / Samsun

Alt 02-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tecrübeli grafiker

Program/Seviye:
ps : çok iyi
indd : iyi
fh : iyi
ai : iyi
3d max : iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Samsun ilinde Ajans'ta çalışabilecek Program bilgisinin yanında farklı tasarımlar yapabilen, eli pratik, müşterinin isteklerinin yanında müşteriye farklı alternatifler sunan, tasarımlarına güvenen kişiler yaptıkları işlerden örneklerle birlikte tel nolarını da bırakarak irtibata geçebilirim beni de arayabilirler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları tecrübeli grafiker - Samsun - tecrübeli grafiker - Samsun ya da tecrübeli grafiker - Samsun da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | tecrübeli grafiker - Samsun İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
tecrübeli grafiker - Samsun | tecrübeli grafiker - Samsun

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..