Tecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. alirarslan isimli üyeden Alıntı Tecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş Şehir: İstanbul Program/Seviye: İllustrator - Freehand - Corel - Photoshop - İn design ve ofis ...

alirarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alirarslan(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Tecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş

Program/Seviye: İllustrator - Freehand - Corel - Photoshop - İn design ve ofis programlarını iyi derece kullanıyorum.
Uzun yıllar Matbaa deneyimliyim. 42 yaşındayım, sigara kullanmıyorum...

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş - İstanbulTecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş - İstanbulTecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş - İstanbulTecrübeli Grafikerim Freelance yada üzenli çalışacağım iş - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alirarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alirarslan(46)

Grafiker / İstanbul

İlan sonuçlanmıştır.

Alt 16-04-2014 #3
İlan sonuçlanmıştır.