Tecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Tecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbul ...

Tecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbul
ScreamDreams isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ScreamDreams

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Alibeyköy Endüstri ve Meslek Lisesi - Grafik

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: İsteyenlerede mailine katalog broşür grafik çalışmalarımı atabilirim.

İşle ilgili açıklama: Matbaa'da tecrübeliyim 8 aydır broşür fatura katalog gibi matbaa işlerini yapıyorum CorelDraw(Cok iyi) Photoshop (Orta) diyebilirim illustrator indesign programlarnda kendimi geliştirmek istiyorum hız konusunda sıkıntım olmadı elim hızlıdır bundan hic sıkıntım olmaz.

E-posta:

Telefon: 0539 783 80 38
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbulTecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbulTecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbulTecrübeli Stajer Grafiker Staj yapabileceğim matbaa - ajans arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ScreamDreams isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ScreamDreams

Grafiker / İstanbul

Tecrübeli Grafik Tasarımcı - Avrupa Yakası - İstanbul

Alt 03-11-2013 #3
Tecrübeli Grafik Tasarımcı - Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: CorelDraw (Çok iyi) Photoshop (İyi) Freehand (Orta) İllustrator (Normal) İndesign (Başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: Matbaa - Ctp - Reklam - Acık hava reklamcılığı sektörlerinde Tecrübeli Grafiker olarak calıstım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Artık Profesyonellerin arasında bulunmak istiyorum hayalleri olan biriyim bu işte zirve yapmak istiyorum. Hedefim Creative Director - Art Director konumuna yükselmek. Cv'im var dediğim gibi normal ajans değil de. Profesyonel ajanslarda calısmak istiyorum Yaşım 18.

E-posta:

Telefon: 0539 783 80 38
Bu mesajdan alıntı yap
ibocbc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibocbc

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2013 #4
Anadolu Yakası Pendik Kurtköy’de Reklam Ajansımızda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.
Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi : 08:00-18:30
Hafta sonu : 08:00-13:00
SSK’sız eleman çalıştırmamaktayız bilginize…
Yemekhanemiz mevcuttur.
Tüm Personel alımları için
MAAŞ+SSK+YOL+YEMEK GEÇERLİDİR.
İRTİBAT İÇİN : 0542 559 01 96
Adres :Sanayi Mah. Sultan Selim Sk. No:25 Kurtköy/İST.
TELEFONLA iletişime VEYA cv nizi yollayabilirsiniz
-------------------------------------------------------------------------------------
1-Bölüm: Muhasebe
Yaş Aralığı: 18-40
Cinsiyeti: Bayan

ŞİRKETİMİZİN MUHASEBE-FİNANS BÖLÜMÜNE EN AZ 2 YILLIK VEYA MUHASEBE YÜKSEK OKUL ,LİSE MEZUNU ,SÖZLÜ İLETİŞİMİ KUVVETLİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, EKİP ÇALIŞMASIN YATKIN, ÖĞRENME VE YETİŞTİRİLMEYE AÇIK PERSONEL ALINACAKTIR.
------------------------------------------------------------------------------------
2-Bölüm: Orta Eleman
Yaş Aralığı: 18-35
Cinsiyeti: Erkek

ŞİRKETİMİZDE DİJİTAL BASKIDA , KOPYALAMA MERKEZİMİZDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ.
-------------------------------------------------------------------------------------
3-Bölüm: Orta Eleman
Cinsiyeti: Erkek
Ehliyet : B ve A2 Ehliyetli
ŞİRKETİMİZDE DİJİTAL BASKIDA , KOPYALAMA MERKEZİMİZDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ.
4-Bölüm: GRAFİKER
Cinsiyeti: BAY – BAYAN

KOPYALAMA MERKEZİMİZDE BASKI BÖLÜMÜNDE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.
Bu mesajdan alıntı yap