TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM!

Sonuçlanan İlanlar - TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM! ...

HQRTLACK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HQRTLACK

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, kurumsal ve shopper marketing konusunda deneyimli; keyifli atölyemiz için, cv bilgilerinizi;
*********'ye gönderiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-05-2010 #3
hangi ayrıcalığa sahip olanlar, kromozom'un çatısı altına girer, diğerleri sıradan hayatlarına döner?

"büyük fikre takıntılı olduğunuz için gerçekçi olduğunuz" savı ile mi bunları bunları yazıp, aklını karıştırabilecek küçük çocuklar arıyorsunuz?

nereden baksan hata, nereden baksan anlamsız!

"takıntılılık"ı, "gerçekçilik"e; "inanç"ı, "süperego"ya bağlamakla olmaz bu işler a canım!

bir iki küçük kardeşimiz, belki ihtiyacı olan bir arkadaş, "TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM!"a ihtiyaç duyabilir.

ancak; fikriniz çok karışmış: böyle böyle suyu bulandırıp, balığı kaldırmaya çok devam edemezsiniz.

bu, budur. benim yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.
benjamin button isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benjamin button

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-05-2010 #4
mrb.
yoğun iş temponuza ayak uydurabilcegimi sanıyorum..mimaki digital baskı makınalarında 4 yıllık bi tecrübem vardir..ilgilenirseniz sevinirim
myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(39)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-05-2010 #5
hangi ayrıcalığa sahip olanlar, kromozom'un çatısı altına girer, diğerleri sıradan hayatlarına döner?

"büyük fikre takıntılı olduğunuz için gerçekçi olduğunuz" savı ile mi bunları bunları yazıp, aklını karıştırabilecek küçük çocuklar arıyorsunuz?

nereden baksan hata, nereden baksan anlamsız!

"takıntılılık"ı, "gerçekçilik"e; "inanç"ı, "süperego"ya bağlamakla olmaz bu işler a canım!

bir iki küçük kardeşimiz, belki ihtiyacı olan bir arkadaş, "TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM!"a ihtiyaç duyabilir.

ancak; fikriniz çok karışmış: böyle böyle suyu bulandırıp, balığı kaldırmaya çok devam edemezsiniz.

bu, budur. benim yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.
kardeş kromozom'da bazı deneyimler yaşadıysan bunları da anlat ki başvuracak arkadaşlar bilgi sahibi olsun (pardon forumda yazılanları sonuna kadar okuyacak kadar akıllı ve dikkatli arkadaşlar okusun)