Tecrübeli/Yardımcı Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tecrübeli/Yardımcı Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Çalışma arkadaşımızı bulduğumuz için ilanı yayından kaldırmak istiyorum. Bu imkanı bizlere sunduğunuz için de size şükranlarımı sunuyorum. İyi günler. Safariajans Sametastral isimli üyeden Alıntı Tecrübeli/Yardımcı Grafiker Şehir: İstanbul ...

Sametastral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sametastral

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma arkadaşımızı bulduğumuz için ilanı yayından kaldırmak istiyorum. Bu imkanı bizlere sunduğunuz için de size şükranlarımı sunuyorum. İyi günler.

Safariajans
Tecrübeli/Yardımcı Grafiker

Program/Seviye: Photoshop - İllustrator (Orta-İleri)
Freehand - Coreldraw (Orta)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ajans Safari bünyesinde çalışacak, baskı ve matbaa alanında tecrübeli tasarım kabiliyeti olan grafikerler aranmaktadır.

Resim, fotoğrafçılık ve stüdyo alanında bilgi sahibi olan arkadaşlara da ihtiyaç duyulmaktadır.

Güncel trendleri takip eden ve tasarım kabiliyeti yüksek, matbaa, reklam alanına ve baskı tekniklerine hakim olan arkadaşlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Başvuran arkadaşların CV ve iletişim bilgilerini mail atmaları rica olunur.

İlgilenen arkadaşlar mail veya telefon yoluyla ulaşabilirler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tecrübeli/Yardımcı Grafiker - İstanbulTecrübeli/Yardımcı Grafiker - İstanbulTecrübeli/Yardımcı Grafiker - İstanbulTecrübeli/Yardımcı Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafikermc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermc(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2015 #3
İlanınız güncel ama mail gönderdim bir dönüş bile yapmadınız.

Sametastral

Hiç Biri / İstanbul

Merhaba Mehmet Bey

Alt 10-06-2015 #4
İlanınız güncel ama mail gönderdim bir dönüş bile yapmadınız.
Bir grafiker olarak mail adresinizden bir haber yaşamaktasınız. Bu durumda sizin halen iş arıyor olmanıza şaşmamalı.

Mail olarak dönüş yaptığımız kısmın tarihli ve ayrıntılı bilgileri ektedir.
Bundan sonraki hayatınızda başarılar dileriz.

Safariajans
grafikermc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermc(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2015 #5
Bir grafiker olarak mail adresinizden bir haber yaşamaktasınız. Bu durumda sizin halen iş arıyor olmanıza şaşmamalı.

Mail olarak dönüş yaptığımız kısmın tarihli ve ayrıntılı bilgileri ektedir.
Bundan sonraki hayatınızda başarılar dileriz.

Safariajans
Vermiş olduğunuz cevap da sizin hala neden grafiker aradığınızın bir göstergesidir. Bana daha önce yaptığınız dönüşte aradığınız çalışma arkadaşı bulduğunuz belirtilmektedir. Lakin bu ilan farklı bir ilan ve üzerine basarak ilan güncel demişsiniz.

Farkı başvurulardan bahsediyoruz ve ortada bir yanlış anlaşılma var sanırım.

Önemli değil ama tepkiniz pek hoş olmadı açıkçası.

Başarılar dilerim.

Sametastral

Hiç Biri / İstanbul

Recent

Alt 10-06-2015 #6
Vermiş olduğunuz cevap da sizin hala neden grafiker aradığınızın bir göstergesidir. Bana daha önce yaptığınız dönüşte aradığınız çalışma arkadaşı bulduğunuz belirtilmektedir. Lakin bu ilan farklı bir ilan ve üzerine basarak ilan güncel demişsiniz.

Farkı başvurulardan bahsediyoruz ve ortada bir yanlış anlaşılma var sanırım.

Önemli değil ama tepkiniz pek hoş olmadı açıkçası.

Başarılar dilerim.
.......................

Mehmet bey size gönderdiğimiz mail tarihleri ile beraber ektedir.
Size yaptığımız dönüşte verdiğimiz cevap URL' deki resimde mevcuttur.

Söylediğiniz üzere "Çalışma arkadaşı bulduğumuz" sözü kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.
Size hiçbir zaman bu cümleyi kullanarak dönüş yapmadık.

Ne yapmaya çalıştığınızı anlayamadık.

http://www.imageto.org/images/YuMmU.jpg

Çalışma arkadaşımızı bulduğumuz için ilanı yayından kaldırmak istiyorum. Bu imkanı bizlere sunduğunuz için de size şükranlarımı sunuyorum. İyi günler.

Safariajans