Tecrübeliler fikir verebilir mi ?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tecrübeliler fikir verebilir mi ? ...

AdanaDemir. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AdanaDemir.

Hiç Biri / Adana

Dosya23

Alt 15-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşım 18 1-2 senedir grafik tasarım ile ilgileniyorum ve 1 yıldır ajanslarda çalışıyorum '' stajer '' gibi yardımcı grafiker olarak. Bu işe yıllarını vermiş abilerim ablalarım fikir verirse çok mutlu olurum sizce tasarım nasıl olmuş ?

http://hizliresimyukle.com/showorigi...4/egesisss.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz olan yazıları biraz daha ufak yaz derim ayrıca sanki kendi karakterinin boldu değil de stroke verilmiş gibi, bir de şok yazısında farklı ve daha kalın bir karakter kullanabilirsin, fiyatı ayrı bir alan içinde yazmayıp direkt mavinin üstünde kullanabilirsin ve yine şok gibi kalın bir karakter kullan derim, ayrıca tl işareti daha küçük olabilir bir de logoyu bu kadar büyük kullanma, orjinal hali midir sanki eninden biraz çekiştirilmiş gibi.

Eline sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-05-2012 #3
Ben genel olarak beğendim. Tek aklıma takılan nokta neden özellikle vurgu yapılarak Mersin'de deniyor. Mersin'deki bir firmanın broşürlerini İstanbul'da mı dağıtmayı düşünüyorlar ? ...
Bu mesajdan alıntı yap
Yasmin Yeter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasmin Yeter

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2012 #4
Gayet hoş gözüküyor. Sadece 6 adet beyaz yazının puntosunu küçültmeni tavsiye ederim. Güzel olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

AdanaDemir.

Hiç Biri / Adana

Alt 15-05-2012 #5

Beyaz olan yazıları biraz daha ufak yaz derim ayrıca sanki kendi karakterinin boldu değil de stroke verilmiş gibi, bir de şok yazısında farklı ve daha kalın bir karakter kullanabilirsin, fiyatı ayrı bir alan içinde yazmayıp direkt mavinin üstünde kullanabilirsin ve yine şok gibi kalın bir karakter kullan derim, ayrıca tl işareti daha küçük olabilir bir de logoyu bu kadar büyük kullanma, orjinal hali midir sanki eninden biraz çekiştirilmiş gibi.

Eline sağlık.
Evet logo öyle ama işte bazı insanlara laf anlatamıyosun mecbur öyle oldu ben çaktırmadan düzelttim aslında bu iyi hali Tecrübeliler fikir verebilir mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

AdanaDemir.

Hiç Biri / Adana

Alt 15-05-2012 #6
Yorumlar için teşekkürler bu arada , bende bilmiyorum öyle bi vurgu yapmak istediler ama ne için bilemedim. Daha acemiyim o yüzden detayları felan kaçırıyorum ama teşekkür ederim Tecrübeliler fikir verebilir mi ?
Bu mesajdan alıntı yap