"tecrübesiz grafikerim"

Sonuçlanan İlanlar - "tecrübesiz grafikerim" ...

"tecrübesiz grafikerim"
memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

part time iş arıyorum

Alt 22-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmirde 3d max alanında parttıme iş arıyorum yeni mezun sayılırım kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

"tecrübesiz grafikerim"

Alt 17-08-2008 #3
İZMİRDEYİM tecrübesiz grafikerim , 2 YILLIK BİL PROG TEK mezunuyum kullandığım programlar photoshop,corel,flash orta seviyede 3d max ÇOK ÇOK ACELE İŞ ARIYORUM
"tecrübesiz grafikerim"

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-08-2008 #4
ilan günceldir

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

0 yıllık tecrübe ile

Alt 12-10-2008 #5
kullandığım programlar 3ds max, photoshop. birazda corel . 3ds max ile ilgili referanslarımı gönderebilirim :bandit:
"tecrübesiz grafikerim"

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

izmirde iş arıyorum

Alt 27-12-2008 #6
izmirde oturuyorum bil prog. mezunuyum 3d max photoshop kullanıyorum yakın bi tarihte bir şirket için animasyon yaptım kendimi geliştirmek istiyorum web tasarımdada olabilir çünkü biraz flash kullanabiliyorum

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

İZMİR-ACİL-web-3d

Alt 17-08-2010 #7
selam izmirde 3d grafik animasyonda beklediğim ilgiyi göremediğim için merak duyduğum başka bir iş kolu olan web tasarımına yöneldim. şu an sadece tasarımını yapabiliyorum. kendimi geliştirmek istiyorum 25 yaşındayım ama gelişmeye son derece açık biriyim. istiyenlere yaptıklarımı iletebilirim.:angel: bildiğim programlar:
photoshop
3ds max
after affect
fire works

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-08-2010 #8
ilan günceldir

Tags
ariyorum, aryorum, ile, izmirde, part, tecrubesiz grafikerim, tecrübe, tecrübesiz grafikerim, time, yıllık