Tecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Tecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop Cs6 Başlangıç 3ds Max Başlangıç ZBrush 4R7 Başlangıç İş deneyimi ve ...

Ahmet Kahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Kahraman

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop Cs6 Başlangıç
3ds Max Başlangıç
ZBrush 4R7 Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: Merhabalar Ben bursada oturuyorum türkiye genelinde iş arıyorum

tecrübem vardı 2006 yılında 8 ay desinatörlük eğitimi almıştım askerlik vardı kimsede almadı askerden geldikten sonrada bu sefer tecrübe olmadığın için iş bulamadım animasyon işi yapmak istiyorum olursa yüksek ücret istemiyorum sonuç olarak elimde bir şey yok programları tek başıma öğrenmeye çalışıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çizimleri daha iyi yapmak için tablet kullanıyorum 'KARİYER DÜŞÜNÜYORUM' olursa.

E-posta:

Telefon: 0543 793 28 10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum - Türkiye GeneliTecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum - Türkiye GeneliTecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum - Türkiye GeneliTecrübesizim ve kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Kahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Kahraman

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-02-2016 #3
İlan sonuçlanmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap