teg kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - teg kartvizit çalışması ...

teg kartvizit çalışması
dilayyalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

teg kartvizit çalışması

Alt 28-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk yaptığım kartvizitlerim
ağır eleştirilerinizi bekliyorum.

boşluk bırakılmadı müşteri isteğine göre.

Yfrog Image : yfrog.com/74kartvztler1j

Yfrog Image : yfrog.com/jmkartvztler2j
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en başta soylemem gereken şey yazı orantılarına hiç dikkat etmemişsin çok dağınık yazılar, ikincisi yazıları kenarlara sıfırlamışsın baskıda mutlak sorun çıkartacaktır taşma payı vermelisin.
tasarıma gelince, yazı orantılarını soylemiştim ilk resmin 4. çalışması ve 2.resmin 3. çalışmasında logo ve content arasındaki çizgi çok fazla öne çıkmış ve gözü tırmalıyor, yazıları çok daha düzgün yazmalısın kartvizitte en önemli unsurlardan birisidir paragraf düzeni, çünkü zaten çok küçük bir alanın var tasarım için. bunlara dikkat ederen ve diğer arkadaşlardan gelecek eleştirilere de kulak asarak çalışmayı biraz daha toparlamalısın ama genel olarak renk uyumu vs hoş duruyor özellikle ilk çalışmana göre yapıyorum bu yorumları.
başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2010 #3
teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2010 #4
tekrar düzeltip yayınlayacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
tscakir2682 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tscakir2682

Grafiker / Tokat

Alt 09-08-2010 #5
BKBen senin ilk calismani yani ilk linkteki calismani onceledom. Degerli arkadasim da belirtmos oldugu uzere calismanin on syafasinda yazilar cok duzensiz olmus. Ama Arka sayfan one nazaran daha iyi. Bir de ilk calisman pek esterik degil tamam logon guz AMA en azindan fontun daha goz Alicia bir sey olabilirdi son olarak da renklerin uyumuna onem vrmeni tabsiye ederim Benim kartvizit calismalarima da bakabilirsin :d iyi geceler basarilar
Bu mesajdan alıntı yap