Tek Kırımlı Broşür Kapak Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tek Kırımlı Broşür Kapak Tasarımı ...

baris.basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 29-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 30-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırmızı ve siyahın uyumu bu çalışmada yeterince açık. eline sağlık!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-05-2008 #3
Sade Bir Çalışma Olmuş Eline Sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 30-05-2008 #4
kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun Tek Kırımlı Broşür Kapak Tasarımı
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
docker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

docker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2008 #5
abi ben senin yaptığın hiçbir afişte fikirsel bir olay göremedim. yaratıcılık hiç yoktu. kompozisyon kurarak birşeyler yapmaya çalışıyorsun ama bence olmuyor. car rental yazısının altındaki okumsu, ateşimsi cizimin alakası ne mesela ? ha sadece göze hoş gözüksün diye koydum dersen ona da ne alaka derim.
Bu mesajdan alıntı yap

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #6
Güzel yorumlarınız için teşekkürler.Ama "docker" tasarım denilince ne anladıgını çok merak ediyorum.Yani bi tasarımda illa ordan burdan fırlayan desenler şekiller koca koca yazılarmı olması gerekiyor anlamadım.Yaratıcılık nasıl yok ya.Diger çalışmalarıma bak ozaman illustrasyonlara diger afişlere.Her tasarım kişinin kendi zevkini düşüncesini yansıtır bende böyle bişe yapmak istedim.Sende farklı bişe yaparsın oda başkasına uymaz yani.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-05-2008 #7
güzel çalışma çok hoşuma gitti.renk uyumu süper.çok asil duruyo...bayıldım...
barış başarılarının devamı dileğiyle.hoşçakal
Bu mesajdan alıntı yap

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #8
Çok teşekkür ederim begendigine sevindim.Sanada başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
docker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

docker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2008 #9
Güzel yorumlarınız için teşekkürler.Ama "docker" tasarım denilince ne anladıgını çok merak ediyorum.Yani bi tasarımda illa ordan burdan fırlayan desenler şekiller koca koca yazılarmı olması gerekiyor anlamadım.Yaratıcılık nasıl yok ya.Diger çalışmalarıma bak ozaman illustrasyonlara diger afişlere.Her tasarım kişinin kendi zevkini düşüncesini yansıtır bende böyle bişe yapmak istedim.Sende farklı bişe yaparsın oda başkasına uymaz yani.
şu anda düştüğün durum ilginç gerçekten. eleştirilmesi için mi iş koyuyorsun "aslansın kaplansın çok güzel olsun" denip egonun okşanması için mi ? hoşuna gidecekse her koyduğuna güzel derim ama senin gelişimin açısından bir faydası olmaz.

1. eleştiri kaldıramıyorsun ama yaptığın işleri sergiliyorsun,
2. eleştiri aldığında da savunma moduna geçip açıklama kasıyorsun
3. yaptığın şeyde fikir, orijinalite olmadığı halde bu yoldasın.
4. "tasarımdan anladığın oradan buradan fırlayan yazılar mı" demişsin. yazdıklarımdan onu nasıl çıkarabildin onu da anlamadım ama bu afişleri de şu yazıyı yazdığın kafayla yaptığın belli Tek Kırımlı Broşür Kapak Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2008 #10
Bak kardeşim yeterki insan gibi yorum ve eleştiri yap.Benim kimsenin egomu tatmin etmesine gerek yok.Özellikle senin çok iyi olmuş veya çok kötü olmuş demene hiç ihtiyacım yok.Burası tartışma yeri degil.Sadece saygılı bi şekilde eleştiri yap saygılı bi şekildede cevap al.Yani bikaç kişi anlaşmışsınız ona buna sataşalım falan demişsiniz heralde.Sizde koyun çalışmaları kendinize göre yorum alın.Bişeyden anlamıyorsun yorum yapıyorsun kardeşim.
Ben sürekli sana cevapmı yazacam ya.Benim açtıgım konulara yorum yapma ozaman kardeşim.
Diger kişilerdende beni çok eleştiren var ama onlara hiç ters çıktımmı oku bakalım.Çünkü onlarr saygılı bi şekilde eleştiri yaptı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
brosur, kapak, katalog