Tek kırımlı broşür tasarım boyutu yardım...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tek kırımlı broşür tasarım boyutu yardım... Sponsorlu Bağlantılar Arklar basılacak kağıdın boyu 2 a4 kağıdının yanyana durması ortasından kırımlı olacak bu boyutta açtım zaman resımlerın çözünürlükleri düşüyo bunun için sayfa boyutlarım ne olması gere photoshopta yapıyorum ...

joeeren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joeeren

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 17-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arklar basılacak kağıdın boyu 2 a4 kağıdının yanyana durması ortasından kırımlı olacak bu boyutta açtım zaman resımlerın çözünürlükleri düşüyo bunun için sayfa boyutlarım ne olması gere photoshopta yapıyorum tşkler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fotoğrafların çözünürlüğü düşüktür.Çözünürlüğü yüksek fotoğraf kullanmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 17-06-2010 #3
yatay a3 açacaksınız anladığım kadarıyla.300pixel/inch de resolution olacak
Bu mesajdan alıntı yap
joeeren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joeeren

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 17-06-2010 #4
Fotoğrafların çözünürlüğü düşüktür.Çözünürlüğü yüksek fotoğraf kullanmalısınız.
arkadaşım fotonun boyutu yuksek sayfaya uygun çözünürlüğe düşürene kadar foto çözünürlüğü kötuleşiyo o yuzden a3 kağıt boyutu değil de ona uygun daha büyük bi boyut olmasını istiyorum boyutları nedir..
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 17-06-2010 #5
sayfayı a3 açın resimlerinizi 300 dpi'da boyutlandırıp çalışma sayfanıza öyle çağırın. ama normalde de sayfa üzerinde çalıştığınızda bozulmaması gerekir. bu zamana kadar böyle bir sorunla karsılasmadım. sayfanızı belki de cm deilde mm cinsinden açıyorsunuzdur ya da pixel yerine ölçü cm ölçüleri yazıyorsunuzdur. bi kontrol edin isterseniz.
Bu mesajdan alıntı yap