Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor. Sponsorlu Bağlantılar Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren, Reklam Ajansımıza matbaa konusunda tecrübeli, GRAFİKERLER alınacaktır... Firmamız bünyesinde, günlük gazete, Reklam Ajansı, Matbaa ve Trakya'yı kapsayan radyomuz bulunmaktadır. -- **********...

Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 12-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren, Reklam Ajansımıza

matbaa konusunda tecrübeli, GRAFİKERLER alınacaktır...

Firmamız bünyesinde, günlük gazete, Reklam Ajansı, Matbaa ve Trakya'yı kapsayan radyomuz bulunmaktadır.

--
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor. - Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor. ya da Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor. da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor. | Tekirdağ'ın Çerkezköy - Reklam Ajansımıza grafiker aranıyor.

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 19-10-2010 #3
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Grafikerler alınacaktır.

Alt 04-12-2010 #4
Tekirdağ, Çerkezköy'de bulunan Reklam Ajansımıza grafikerler alınacaktır. Lojman Mevcuttur. Bünyemizde, Günlük Gazete, Reklam Ajansı, Matbaa, Radyo, Dijital Baskı bulunmaktadır.

ilgilenenler, *** adresine başvurabilirler.