teknik bilgi

Grafik Sözlük - teknik bilgi ...

teknik bilgi

teknik bilgi

Alt 25-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karton ambalaj üretiminde grafik çalışmasından son işleme kadar teknik bilgiye ulaşabileceğim kitap yada web adresi var mı? bu konularda çok fazla döküman olmadığını biliyorum. şimdiden teşekkürler teknik bilgieace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 25-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
döküman bulsan da bir yerde çalışmadan yeterli bilgiye ulaşamıyorsunuz. ama bu gibi dökümanlara sahip olmanız zor gibi ben baya aramıştım bulamadım. belki burda yardımcı olarak arkadaşlar vardır.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 25-07-2007 #3
Yazılı bilgide bir yere kadar arkadaşlar,Bir çalışmayı
a firmasına götürdüğümde basıyor
b firması mırın kırın ediyor
c firması bu böyle olmaz diyor
d firması bu dosya ne böyle bizde yok diyor.

Türkiye piyasası böyle , benim gözlemim.
Bu mesajdan alıntı yap
Katia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Katia

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2007 #4
Bu durumda işin ustadindan yani baskıcıdan yardım alacaksın. Calisirken nelere dikkat etmen gerektigini ve baski asamasini anlatirlar. Boylece ise baslarken daha bilincli oluyor insan. Ben oyle yapiyorum ise yariyor.

iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-07-2007 #5
Arkadaşlar ben bir matbaada kalite departmanındayım, üründe sorun olduğunda üretimde her kafadan ses çıkıyor herkes kendisini hatasız gösterecek yönden bakıyor konuya ve doğru bilgiye ulaşmak çok zor oluyor, benim istediğim elimdeki teknik bilgilerle konulara yaklaşmak ve kimin doğru söylediğini daha çabuk bulabilmek.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ambalaj, karton, kitap