Teknoloji Sitesi 2 Tasarım Birden

Web Tasarımı - Teknoloji Sitesi 2 Tasarım Birden ...

ahmetsngr38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 03-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji Sitesi  2 Tasarım Birden

Teknoloji Sitesi  2 Tasarım Birden

Yorumlarınızı bekliyorum (Fireworks CS5)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

krallls42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krallls42

Grafiker / Konya

Alt 04-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet 2 side güzel. Ama 2. si daha hoş duruyor bana göre
Bu mesajdan alıntı yap
smyrnaweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smyrnaweb

Webmaster / İzmir

Alt 16-09-2010 #3
kişisel görüşüm kötü olmuş. daha güzel temalar bulabilirsin internette. ayrıca font ve renk uyumu gibi konularda biraz çalışman gerekli.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsngr38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 17-09-2010 #4
Kardeşim tema bulabilirsin internette demişsin bunlar sıfır tasarımlardır.Burda herkezi kendiniz gibi zannetmeyin.Benim grafikerler.net 'teki başlık açtığım bütün tasarımlar sıfırdan yapılmıştır.
************ adresinden tasarımın css e dökülmüş haline bak istersen sonra konuş.
Bu mesajdan alıntı yap
bulusturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulusturk

Grafiker / Eskişehir

Alt 28-09-2010 #5
Kardeş bence daha çok çalışman gerekli öncelikle koymuş oldugun resimler çok büyük "xml deki resmi kastetmiyorum" ürün ayrıntılı ince iconu sonra sitede yayla gibi boş alan bırakmışsın... renk seçimin 2. şablonda ilkincisine göre biraz daha iyi ama emin ol bu siteyi yapmak "tasarım olarak" en fazla 7 -8 dk alır... bence üzerinde biraz daha alış eminim çok daha güzel templateler yaparsın... şimdiden kolay gelsin arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
mete-han isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete-han

Webmaster / Adıyaman

Alt 29-09-2010 #6
bunlar galiba hzır templateler sanırım . bunlar üzerinde az biraz değişiklik yapılarak arayüz ismini veriyolar .
çok iyiseniz Teknoloji Sitesi  2 Tasarım Birden yaptığınız çalısmaları web ortamında web site yaparak gösterin arayüz filan olmazz bence Teknoloji Sitesi  2 Tasarım Birden
Bu mesajdan alıntı yap
A.Volkan ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Volkan ÖZER(35)

Webmaster / Ankara

Alt 09-10-2010 #7
Kardeşim tema bulabilirsin internette demişsin bunlar sıfır tasarımlardır.Burda herkezi kendiniz gibi zannetmeyin.Benim grafikerler.net 'teki başlık açtığım bütün tasarımlar sıfırdan yapılmıştır.
*************** adresinden tasarımın css e dökülmüş haline bak istersen sonra konuş.
Bunlar sadeliğin altına sığınmış fakat başarılı olamamış yer kaplamak için nesnelerin gereğinden fazla büyütüldüğünü düşünüyorum.
Ayrıca önce yorum istiyorsun sonra da çemkiriyorsun ilginç... Yani olumsuz eleştrileri değerlendiremeyeceksen neden yorumlarını istiyorsun insanların ?
Bu mesajdan alıntı yap