Tekstil dijital pigment baskı

Dijital makineler - Tekstil dijital pigment baskı Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba, Ben polyester kumaş üzerine uygulanabilecek dijital pigment boya arıyorum.Dış mekan reklam araçlarında kullanılacağı için arkaya geçiş özelliği olan dijital pigment boya varmıdır?Lütfen araştıran veya bu boyayı ...

4mevsimbayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

4mevsimbayrak

Baskıcı / İstanbul

Alt 19-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba,
Ben polyester kumaş üzerine uygulanabilecek dijital pigment boya arıyorum.Dış mekan reklam araçlarında kullanılacağı için arkaya geçiş özelliği olan dijital pigment boya varmıdır?Lütfen araştıran veya bu boyayı kullananlar var ise bilgisini paylaşsın.
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

4mevsimbayrak

Baskıcı / İstanbul

Alt 07-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese merhaba,
Her türlü polyester kumaş(%100 polyester) ve naylon kumaş için dijital pigment baskı hizmetimiz başlamıştır.Kumaş eni max 180 cm dir.Dijital pigment baskımızda polyester kumaş dijital baskı önişlemli olup arkaya geçiş özelliği vardır(110 gr/m2).
Dış mekan kullanımlar için önerilmektedir.
Detaylı bilgi almak için mesaj atınız..
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

Alt 07-02-2012 #3
Herkese merhaba,
Her türlü polyester kumaş(%100 polyester) ve naylon kumaş için dijital pigment baskı hizmetimiz başlamıştır.Kumaş eni max 180 cm dir.Dijital pigment baskımızda polyester kumaş dijital baskı önişlemli olup arkaya geçiş özelliği vardır(110 gr/m2).
Dış mekan kullanımlar için önerilmektedir.
Detaylı bilgi almak için mesaj atınız..
İyi çalışmalar
çalışmalarınızın kumaşını biz getitisek 100% polyester kumaş metrekare fiyatını öğrenebilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap

4mevsimbayrak

Baskıcı / İstanbul

Alt 07-02-2012 #4
Merhaba
Polyester kumaş gramajı nedir?Ayrıca dijital önişlemli polyester kumaşınız?
Bu mesajdan alıntı yap